کنعانی زادگان: به بازی بعدی فکر می‌کنیم

کنعانی زادگان:  به بازی بعدی فکر می‌کنیم

به گزارش سراج24، حسین کنعانی زادگان بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان درباره تساوی برابر تیم ملی فوتبال عراق در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا اظهار کرد:  ما در آرامش بازی کردیم و بازی را تحت کنترل خود در آوردیم، اما متاسفانه صحنه‌های مشکوکی در ۲ نیمه بازی رخ داد و داور پنالتی نگرفت. به هر حال خدا را شکر که به عنوان تیم اول توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم و دل میلیون‌ها هوادار را توانستیم شاد کنیم. این بازی تمام شده است و به بازی بعدی فکر می‌کنیم.  

او درباره اینکه از لحاظ فیزیکی در اواخر بازی مشکلی نداشتید، گفت: نه خدا را شکر سرحال و آماده بودیم و مشکلی در پایان بازی نداشتیم.  

کنعانی زادگان درباره اینکه در مرحله بعد دوست دارد با کدام تیم مواجه شود، گفت: ما از همان ابتدا بیان کردیم که پله به پله بالا می‌آییم و این سومین فینالمان بود و خدا را شکر توانستیم با سربلندی از زمین مسابقه بیرون بیاییم و دل مردم را شاد کنیم. در حال حاضر ندیدم که به کدام تیم در مرحله بعد برخورد کردیم چرا که گروه‌ها را ندیدم. این بازی تمام شده است و از این به بعد تمرکزمان بر روی بازی بعدی است و امیدوارم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

استیلی: از تمام بازیکنانمان راضی هستم

آخرین اخبار از پرونده قطر در دادگاه عالی ورزش

0 نظر

ارسال نظر

capcha