دژاگه: دارو بازی در ۳ صحنه می‌توانست ضربه پنالتی به سود ما اعلام کند

دژاگه: دارو بازی در ۳ صحنه می‌توانست ضربه پنالتی به سود ما اعلام کند

به گزارش سراج24، اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره تساوی برابر تیم ملی فوتبال عراق اظهار داشت: مهم این بود که در گروه اول شو یم که خوشبختانه این چنین شد ، بازی سختی بود و تیم ملی عراق  فشار می‌آورد، اما بازی دست خودمان بود.

او افزود:به هر حال فشار زیادی  روی ما نبود که حتما در این بازی برنده باشیم  و مهم این بود که گل نخوردیم و صدرنشین گروه شویم که خدا را شکر این اتفاق رخ داد.  

دژاگه درباره اینکه بازی تیم ملی در میانه زمین گره خورده بود گفت:  بله کی روش به من گفت که بازی را در میانه میدان تحت کنترل داشته باشم و به همین دلیل بازی در دقایق آخر حساس شده بود، همچنین وضعیت زمین  به صورتی بود که نتوانستیم درست و به صورت حساب شده  فوتبال بازی کنیم. تیم ملی عراق هم توپ‌های بلند ارسال می‌کرد و خدا را شکر فشار روی تیم ما نبود و بازی را کنترل کردیم و حالا  ۴، ۵ روز وقت داریم تا برای بازی حذفی آماده شویم.  

کاپیتان تیم ملی درباره اینکه امروز  تیم ملی نتوانست گلی بزند و  درباره برنامه گل زنی  شاگردان کی روش در دیگر بازی ها گفت: تیم ملی به خوبی آماده است و ما در بازی اول و دوم گل های خوبی  زدیم اما در بازی با عراق نتوانستیم گل بزنیم چرا که  فشاری مبنی بر پیروزی در این بازی روی ما نبود. البته ما برای پیروزی در هر بازی به زمین مسابقه می‌رویم و  گاهی توپ ها وارد دروازه حریف نمی‌شود.

او ادامه داد : موقعیت‌های خوبی  داشتیم. همچنین دارو بازی در ۳ صحنه می‌توانست ضربه پنالتی به سود ما اعلام کند که این کار را نکرد. به هر حال خدا را شکر که به مرحله بعد راه یافتیم و گل نخوردیم و همین مسئله مهمی است. ما حالا  ۳، ۴ روز وقت داریم تا برای بازی بعد آماده شویم.  

تصمیم سرمربی بود که از اول بازی نکنم 

او درباره اینکه چرا از دقایق اول بازی نکرد، بیان کرد: تصمیم سرمربی تیم بود که از اول بازی نکنم و خیلی وقت است  که من در ۲ بازی ۹۰ دقیقه کامل بازی نکرده بودم و مهم آن بود که بدون مصدومیت از مسابقات بیرون بیایم و خوشبختانه  برای بازی بعدی آماده هستم.  

دژاگه درباره اینکه دوست دارد با چه تیمی در مرحله بعد مواجه شود، بیان کرد: فرقی برای ما نمی‌کند و فقط سعی کردیم در گروهمان  اول شویم که بازی بعد سخت نباشد.  

کاپیتان تیم ملی درباره اینکه واقعا برایش فرقی ندارد با چه تیمی روبرو شود، گفت: فرقش چیست که با کدام تیم بازی کنیم، ما برای برد به مصاف عراق رفتیم  و این طور نبود که برای تساوی بازی کنیم،  اما نتوانستیم گل بزنیم.  

فشار بازی بر روی تیم ملی عراق بود 

او درباره اینکه حملات عراق زهر دار بود، تصریح کرد:  آن‌ها می‌خواستند پیروز شوند چرا که فشار روی آن‌ها بود و ما از همان ابتدای بازی صدرنشین گروه بودیم و معلوم بود که عراقی‌ها  بر روی ما فشار وارد می‌کنند تا گل بزنند .

دژاگه درباره اینکه ۲ تیم شانس برابر برای صدرنشینی داشتند، گفت: ما از اول بازی صدرنشین بودیم و فرق بین ما و تیم ملی عراق این موضوع  بود.  

کاپیتان تیم ملی فوتبال در پایان درباره عملکرد داور بازی خاطر نشان کرد: داوری راضی کننده بود، ما نباید به داوری بازی توجه کنیم و فقط باید بازی خودمان را انجام بدهیم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دژاگه و تراکتورسازی جریمه شدند

غفوری: اشکان دژاگه باید از شجاعی دفاع می کرد

استیلی: از تمام بازیکنانمان راضی هستم

0 نظر

ارسال نظر

capcha