نیاز به ۱۲۰ هزار پرستار جدید داریم

نیاز به ۱۲۰ هزار پرستار جدید داریم

به گزارش سراج24، طاهره زاهدصفت ظهر امروز در مراسم تجلیل از پرستاران استان گیلان در رشت اظهار داشت: یکی از شرایط سخت پرستاری صبر در مقابل اتفاقات مختلف است.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت با بیان اینکه کشور در بخش پرستاری نیاز به 120 هزار پرستار جدید دارد تصریح کرد: اهداف سازمان نظام پرستاری در راستای دفاع از حقوق بیماران و پرستاران است.

رئیس شورای عالی نظام پرستاریکشور با اشاره به اینکه راهروی اورژانس تعدادی از بیمارستان‌های استان گیلان مملو از بیمار است گفت: باید امکانات کافی در بخش‌های مختلف در اختیار پرستاران و پزشکان قرار بگیرد.

وی با اعلام اینکه یکی از تقاضاهای نظام پرستاری حمایت ارگان‌ها از پرستاران است عنوان کرد: حمایت ارگان‌های مختلف از پرستاران باعث افزایش میزان بهره‌وری پرستاران می‌شود.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت با تاکید بر اینکه فاصله بین دانشگاه‌ها و مراکز خدماتی باید کاهش یابد ابراز داشت: بهبود وضعیت معیشتی پرستاران بر روی عملکرد آنها تاثیرگذار است.

رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور با بیان اینکه یکی از چالش‌های بیمارستان‌ها کمبود نیروی انسانی در بخش پرستاری است اعلام کرد: تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری بعد از 12 بلاتکلیف مانده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

روایت درد و دل پرستاران در روزهای کرونایی

قدردانی محمود کریمی از کادر درمان ایران

خلاقیت یک آموزگار در تبریک روز پرستار با ترویج فرهنگ در خانه ماندن

0 نظر

ارسال نظر

capcha