گزارش رسانه کلمبیایی درباره قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا

گزارش رسانه کلمبیایی درباره قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا

به گزارش سراج24، کارلوس کی روش، سرمربی ۶۵ ساله پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که قراردادش تا پایان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با فدراسیون فوتبال کشورمان است، به احتمال زیاد پس از پایان رقابت‌های آسیایی راهی کلمبیا خواهد شد و هدایت این تیم را برای حضور در کوپا آمریکا ۲۰۱۹ و مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برعهده می‌گیرد.

این قرارداد به احتمال زیاد پس از جام ملت‌های آسیا امضا می‌شود و کی روش پس از ۸ سال فوتبال ایران را ترک خواهد کرد. بر همین اساس، سایت eltiempo کلمبیا با انتشار گزارشی نوشت: فدراسیون فوتبال کلمبیا در صدد است تا روز جمعه سرمربی جدید تیم ملی این کشور را مشخص کند و کی‌روش سرمربی بعدی سه رنگ‌ها (لقب تیم ملی فوتبال کلمبیا) است و آلوارو گونسالس آلساته، نایب رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا به نوعی این موضوع را تایید کرده است.

در ادامه این گزارش آمده است، قرارداد سرمربی جدید (به احتمال زیاد کی روش) پایین‌تر از پکرمن، سرمربی پیشین تیم ملی کلمبیا خواهد بود و نزدیک به ۲ میلیون دلار در سال به او پرداخت خواهد شد.

طبق گزارش eltiempo قرار است رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا به همراه ۲ عضو کمیته اجرایی این فدراسیون در چند روز آینده به امارات سفر کند. به نظر می‌رسد این سفر برای مذاکرات پایانی باکارلوس کی‌روش است، زیرا او با تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا حضور دارد.

گفتنی است، تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کی روش در گروه D جام ملت‌های آسیا با ۲ پیروزی و تفاضل گل ۷+ در رده نخست قرار دارد و فردا (چهارشنبه) باید با عراق دیدار کند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فریادشیران: کی روش بیمار روان پریش است

آخرین اخبار از شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران

تاج در تاجیکستان، خبر‌های خوب در ترکیه و امارات!

0 نظر

ارسال نظر

capcha