سردار غیب پرور در اختتامیه جشنواره ابوذر:

اصحاب رسانه با شجاعت دستاورد‌های انقلاب را در این سال‌ها بازگو کنند

 اصحاب رسانه با شجاعت دستاورد‌های انقلاب را در این سال‌ها بازگو کنند

به گزارش سراج24، غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ابوذر که در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد، در سخنانی گفت: ۳۲ سال پیش مانند امشب مرحله دوم عملیات کربلای ۵ شکل گرفت. آن شب، شب شهادت حضرت زهرا (س) بود و شلمچه که قطعه‌ای از بهشت است مجددا خاستگاهی شد برای عروج دسته‌ای از بندگان صالح خدا. عملیات سختی بود و مثل امروز صبح آغاز شد و تا فردا ادامه داشت. برخی از بچه‌ها ۲۴ ساعت نخوابیدند و با چنگ و دندان از انقلاب دفاع کردند.

وی با بیان اینکه سلام خدا بر امام بزرگواری که چنین جوان‌هایی را برای دفاع از انقلاب تربیت کرد، ادامه داد: جوان‌هایی که از هیبت دشمن نترسیدند، جوان‌های تکلیف گرا با عمقی ژرف در بصیرت دینی و انقلابی. تحریم‌ها شدید و محاصره‌ها غلیظ بود، اما به یمن حرکت کردن پشت سر رهبری که پرچمدار بود، همه ملت در پایان دفاع مقدس گردن فراز بیرون آمدیم.

وی تاکید کرد: یقیناً تا قیام قیامت چه دوست چه دشمن از دفاع جانانه جوانان این سرزمین به نیکی یاد خواهیم کرد و دیگر به خاطر عهدنامه‌هایی نظیر ترکمنچای و گلستان سر در گریبان نداریم و به خاطر جنگ‌های ۱۳ ساله ایران و روس دیگر تحقیر نخواهیم شد. آن‌ها فقط به ما عنوان جعلی را به نام پل پیروزی بستند و خدا را شکر این انقلاب اسلامی محقق شد.

غیب‌پرور افزود: جشنواره ابوذر سال به سال بهتر و پر شورتر برگزار شده است و به این قبیل حرکت‌ها، حرکت‌هایی در دفاع از انقلاب اسلامی می‌گویند و اینگونه جشنواره‌ها تاکیدی بر نظام انقلابی است و هرکدام از این عزیزان جوانی رزمنده است و حتما جبهه امروز سخت‌تر از آن روزهاست. اگر در آن زمان جوان‌ها ۲۴ ساعت نخوابیدند به نظرم مجاهدین امروز نباید اصلا بخوابند، چون دشمنی ما با استکبار با حضور رئیس جمهور جدید آمریکا وارد فاز جدیدی شده است.

رئیس بسیج مستضعفین تصریح کرد: باورم این است که مقطع کنونی انقلاب اسلامی حساس و سرنوشت‌ساز است. ما بر اساس آموزه‌های دینی و فلسفه انقلاب اسلامی در پیروزی خودمان هیچ شکی نداریم و آینده متعلق به ما است و پیروز این عرصه مهم انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که ۴۰ سال مشغول نبرد است. البته این به آن مفهوم نیست که مشکلی در داخل نداریم و حق نداریم برخی مشکلات کشوری را کتمان کنیم؛ اما این‌ها هیچکدام حرکت انقلاب اسلامی را متوقف نخواهد کرد و ما به گرانی‌گاه مستضعفان جهان تبدیل شده‌ایم. انقلاب اسلامی علی‌رغم خواست دشمنان تبدیل به یک الگو شده است. چه کسانی می‌بایست از این تحفه الهی صیانت کنند؟ همه ما و بخشی از این متوجه اصحاب رسانه است.

رئیس بسیج مستضعفین عنوان داشت: فروپاشی ایالات متحده آغاز شده و آن‌ها نه عزت ما را می‌خواهند نه استقلال ما را تضمین می‌کنند. راه استمرار حیات انقلاب یک کلمه است و آن هم اینکه خودمان را باور کنیم. داشته‌های ما بسیار است و نیاز به غلو نداریم. به نوبه خودم به اصحاب رسانه احترام می‌گذارم. این عزیزان در این بخش وظیفه زیادی دارند و باید با شجاعت دستاورد‌های انقلاب را در این سال‌ها بازگو کنند؛ چراکه بیان مکرر آن به نفع انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه برخی مشکلات وجود دارد، باید مثل یک خانواده رفتار کنیم و زانوهایمان سست نشود، اظهار داشت: دشمن جدی و به کمترین چیزی که راضی است، برچیده شدن سفره انقلاب است. آن‌ها دنبال اسلام آمریکایی هستند و می‌خواهند صدای توحید و ائمه در کشور ما بلند نباشد. گاهی اوقات برخی از ما دچار تردید کاذبی می‌شویم که خوب نیست. اگر از درختی تنومند ۴ برگ زرد شود، کدام عقل سلیم است که ریشه را زیر سوال ببرد؟ نباید ما هم به خاطر چهار برگ زرد همه اصول را زیر پا بگذاریم.

غیب پرور ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی و مردمان ما نیازی به امید آفرینی دارند. اگر ما مدام به همدیگر معایبمان را بگوییم چه چیزی در انتها می‌ماند؟ در حالی که ما ثروتی داریم که اگر هرکه داشت در اوج می‌ایستاد. به لطف خداوند کشور ما به یمن وجود مردم و ولایت فقیه کشوری غنی است.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

درخواست سردار نقدی از مسئولان فرهنگی

0 نظر

ارسال نظر

capcha