عبور راننده روس از روی خطرناک ترین پل روسیه!+فیلم

عبور راننده روس از روی خطرناک ترین پل روسیه!+فیلم

به گزارش سراج24، پل مخروبه رامشاکل کواندیسکی که بر روی رودخانه «ویتیم» در منطقه سیبری روسیه واقع شده، یکی از خطرناک ترین پل های جهان به شمار می رود. این پل ۲۰ متر (۶۶ فوت) ارتفاع و ۵۰۰ متر طول (۱۶۴۰ فوت) دارد و دارای عرضی بسیار کم است، تا جایی که کوچکترین اشتباه هر راننده‌ای منجر به حادثه‌ای مرگبار خواهد شد.

کف پل با چوب پوشانده شده و بر روی آن ریل قطاری که در گذشته محل عبور قطار بوده کشیده شده است. برخی از این چوب‌ها با گذر زمان فرسوده و تعدادی از آن شکسته شده‌اند و به ویژه در فصل زمستان به دلیل یخ‌زدگی کف پل، عبور از آن جرأت زیادی را می‌طلبد. بنا بر اعلام وبسایت جاده‌های خطرناک، این پل به عنوان یکی از خطرناک‌ترین پل‌های جهان به شمار می‌رود. خط راه‌آهنی که از این پل عبور کرده، به منطقه «ترنس بایکال» می‌رسد.

اما با وجود شرایط خطرناکی که این پل دارد، به تازگی اقدام خطرناک یک راننده کامیون که تصمیم گرفت از روی آن عبور کند، سوژه رسانه‌ها شده است. ویدئویی که منتشر شده، اقدام خطرناک این راننده روس را حین عبور از این پل چوبی خطرناک در منطقه سیبری به تصویر می‌کشد. در این ویدئو این راننده که هویتش اعلام نشده، با کامیون خود در حال عبور از روی ریل قطار که بر روی تخته‌های چوبی کشیده شده،دیده می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این راننده بی‌باک با جسارتی عجیب از روی این پل کم عرض عبور کرده و خود را به میانه‌های آن می‌رساند. به دلیل کامل نبودن ویدئو مشخص نیست آیا این راننده توانسته به طور کامل از روی پل عبور کند.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

یه خبر خیلی خوب برای طرفداران فوتبال و کنسول ps5 در این قسمت از گیم نت+فیلم

تصویر معروف سیل پلدختر با حذف نیروی ارتشی روی بیلبوردهای سطح شهر نصب شد+تصویر

حضور یک دختر با مار در بانک+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha