مستند «غوغای بی هیاهو» به جشنواره مستند LIDF لندن راه یافت

 مستند «غوغای بی هیاهو» به جشنواره مستند LIDF لندن راه یافت

به گزارش سراج24، در یازدهمین سال برگزاری جشنواره مستند لندن،فیلم مستند «اینجا زندگی» (از مجموعه مستند غوغاى بى هیاهو) به تهیه کنندگی مهدی بابایی و کارگردانى حسین فاطمیان به این جشنواره راه یافت.
اولین دوره جشنواره مستند بین المللی LIDF در سال ۲۰۰۷ در موزه بریتانیا برگزار شد. این جشنواره قدیمی‌ترین و بزرگترین جشنواره مستند لندن است و یک تصویر بی نظیر از جهان معاصر در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

این جشنواره علاوه بر معرفی و نمایش آثار کارگردانان بزرگ جهان، بهترین استعداد‌های در حال ظهور را از سراسر جهان ارائه می‌دهد.

مجموعه مستند «غوغای بی هیاهو» عنوان یکی از برنامه‌های شبکه دو سیماست که با رویکرد پرداختن به امر آموزش و پرورش در مناطق مختلف کشور تهیه شد.

این مستند با تکیه بر روایاتی ساده و پر امید، تلاش می‌کند تا به مدرسه‌هایی در مناطق مختلف کشور سفر کند. مدارسی که با وجود مشکلات عدیده در روستا، حتی با تعداد کمی دانش آموز همچنان پابرجا بوده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این برنامه به دور از پرگویی و با انتخاب تصاویری بکر از زندگی روستایی و بومی مناطق مختلف ایران، روایت‌هایی جذاب را به صورت مستند تهیه کرد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

حسام نواب صفوی وکیل، دانشجوی دانشگاه علوم و تحقیقات شد+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha