صفری: در تکواندو ایران نمی‌توان هیچ مسابقه‌ای و حریفی را دست کم گرفت

صفری:  در تکواندو ایران  نمی‌توان هیچ مسابقه‌ای و حریفی را دست کم گرفت

به گزارش سراج24، ابراهیم صفری ملی پوش تکواندو کشورمان در، درباره حضورش در تیم ملی بزرگسالان بیان کرد: در گذشته هم در اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور داشتم و اکنون در وزن منهای ۵۸ کیلوگرم در رقابت‌ها انتخابی تیم ملی توانستم جواز ورود به اردو را کسب کنم و امیدوارم که بتوانم بهترین عملکرد را در اردوی تیم ملی داشته باشم تا راهی رقابت‌های قهرمانی جهان منچستر شوم.

او ادامه داد:امروز سطح تکواندو ایران پیشرفت زیادی کرده است و در رقابت‌های انتخابی تیم ملی از همان مبارزه نخست تمام ورزشکاران به صورت حرفه‌ای مبارزه کردند. در تکواندو ایران در هیچ مسابقه‌ای نمی‌توان حریفی را دست کم گرفت و این موضوع نشان از سطح فنی بالای تکواندو کشور دارد. در هر رقابت بستگی دارد که روز کدام ورزشکار باشد و حتی در لیگ برتر هم تیم‌ها تا لحظه پایانی نمی‌توانند قهرمانی خود را قطعی بدانند.

صفر در باره حضورش در لیگ برتر تکواندو عنوان کرد: در لیگ برتر تکواندو برای تیم لوازم خانگی کن روی شیاپ چانگ می‌روم و رقابت اصلی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ بین تیم ما و شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد زیاد است. سعی می‌کنیم که در هفته‌های باقی مانده با کسب بهترین نتایج عنوان قهرمانی این فصل از لیگ را بدست آوریم.

ملی پوش تکواندو کشورمان در پایان گفت: مسابقات لیگ در سطح بالایی قرار دارد و هر ۳ تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند و تیمی در نهایت می‌تواند عنوان قهرمانی را کسب کند که آماده‌تر باشد و امیدوارم که در پایان این فصل تیم ما با ایستادن روی سکوی نخست عنوان قهرمانی را بدست آورد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بخشی: هیچ تکواندوکاری برای شکست روی شیاپ چانگ منچستر نمی‌رود

تعداد برد‌هایی که داشتم فراتر از باخت هایم است

0 نظر

ارسال نظر

capcha