توضیحات «فاطمه حسینی» درباره ماجرای ویلاسازی در منطقه لواسان

توضیحات «فاطمه حسینی» درباره ماجرای  ویلاسازی در منطقه لواسان

به گزارش سراج24، روزهای گذشته در فضای مجازی تصاویری از ملکی در لواسان منتشر شد که گفته می‌شد متعلق به هادی میرمحمدعلی و برادرش هانی میرمحمدعلی همسر سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی است.

گفته می‌شود، شریک دیگر این ملک که در لواسان واقع در خیابان معلم قرار دارد، هادی میرمحمدعلی است که گفته می‌شود داماد علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی است.

به گفته کاربران فضای مجازی، تخلف این ملک علاوه بر اینکه زمین‌های تغییر کاربری داده شده کشاورزی و باغات لواسان را مسکونی کرده است، مشمول تخلف افزودن تعداد طبقات هم می‌باشد.

تصاویری از ملکی که گفته می‌شود متعلق به فاطمه حسینی است

با این‌حال، فاطمه حسینی روز گذشته با انتشار پستی در اینستاگرامش این موضوع را تکذیب کرد. وی نوشت "در پی شایعه پراکنی و ادعای اخیر علیه اینجانب مبنی بر «ویلای غیرقانونی در لواسان»، حق پیگیری قضایی را برای خود محفوظ دانسته و در راستای شفافیت، به دستگاه قضا شکایت می‌کنم. زندگی و فعالیت‌های اینجانب همواره شفاف بوده و حال وقت آن رسیده که مدعیان اسناد ادعاهای خویش را در راستای شفافیت، به دادگاه ارائه کنند."

نامه شهرداری به رییس دادگاه عمومی لواسانات که ماموران شهرداری را برای بررسی تخلفات راه نداده‌اند

به گزارش تسنیم، سال 95 ماجرای فیش حقوقی پدر فاطمه حسینی، (سید صفدر حسینی رئیس سابق صندوق توسعه ملی) حاشیه‌ساز شده بود. صفدر حسینی از جمله مسئولانی بود که حقوق نجومی دریافت می‌کردند و بعد از افشای فیش حقوقی‌اش از این مسئولیت  برکنار شد. 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

چه کسی مجبورتان کرد، «چادر» سر کنید؟

فاطمه حسینی کم کارترین نماینده لیست امید تهران/ حامیان دیروز هم حالا پشیمان هستند

تذکر جدی به فاطمه حسینی/ شان تریبون مجلس را به ابزار دفاع از خانواده نمایندگان تنزل ندهید

0 نظر

ارسال نظر

capcha