دستگیری متهمان اصلی سوءقصد به جان مسئول حراست ارشاد سیستان و بلوچستان

دستگیری متهمان اصلی سوءقصد به جان مسئول حراست ارشاد سیستان و بلوچستان

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام علی موحدی راد اظهار داشت: در تاریخ 8 تیر ماه امسال دو نفر با اجیر کردن چهار جوان و تطمیع آنها نقشه قتل و سوءقصد به جان حراست اداره کل ارشاد استان را طراحی می کنند که خوشبختانه در این مسیر ناکام می مانند.

وی با اشاره به اینکه یک خانم که کارمند نهاد کتابخانه شهرستان زهک بوده با همراهی رییس اداره ارشاد زهک به دلیل خصومت شخصی اقدام به این کار کرده اند گفت: در ابتدا چهار متهم دستگیر شدند و پس از انجام تحقیقات اولیه با قرار وثیقه آزاد شدند اما دو متهم اصلی سه روز گذشته دستگیر و در بازداشت هستند.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان ضمن قدردانی از اقدامات و عملکرد سربازان گمنام امام زمان(عج) در این رابطه، گفت: حسب گزارش شفاهی ضابطین ظاهرا به دلیل عدم موافقت مسئول حراست اداره کل ارشاد استان با گرفتن پست جدید آن خانم در نهاد کتابخانه این سوقصد انجام شده اما برای مشخص شدن ابعاد موضوع تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده ادامه دارد و با متهمان طبق قانون برخورد خواهد شد.

مسئول حراست اداره کل ارشاد استان سیستان و بلوچستان در 8هشتم تیرماه سال جاری توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بعد از انجام عمل جراحی طی چند روز گذشته از بیمارستان ترخیص شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پویش "الی بیت‌المقدس" در سیستان و بلوچستان آغاز شد

دستگاههای دولتی ومجموعه‌های مردمی هرچه بیشتر به یاری مردم بشتابند

بازدید معاون سیاسی وزیر کشور از مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha