جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات؛

ازبکستان ۲ - عمان یک

ازبکستان ۲ - عمان یک

به گزارش سراج24، در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تیم‌های ملی فوتبال ازبکستان و عمان امروز «چهارشنبه» به مصاف هم رفتند.

ترکیب ازبکستان:

  • ایگناتی نستروف - آکمان شراخملوف - آنزور اسماعیلوف- سردار رشیدوف - عادل احمدف - ماراد بیگمایف - جلال‌الدین ماشاریپوف - اولگ زوتیف - ایگور کریمتس - اوتابک شوکوروف - جاووخیر سیدیکوف

ترکیب عمان:

  • فایز الرشیدی - محمد المسالامی - رایت صالح - خالد الحجری - محسن الخالدی - سعد المخایینی - احمد الماهایجری - خالدالبراکی - جمیل الیحمدی - علی البوسایلی - حریب السعیدی

دقایق و حواشی حساس:

در نیمه نخست ازبک‌ها توپ و میدان را در اختیار داشتند و بازی خوبی را ارائه دادند.

عادل احمدوف در دقیقه ۳۴ از روی ضربه کاشته گل نخست شاگردان کوپر را به ثمر رساند.

پس از دریافت گل عمانی‌ها جلو کشیدند، اما دفاع مستحکم ازبکستانی‌ها اجازه گلزنی نداد و آن‌ها با نتیجه یک بر صفر در نیمه اول به پیروزی رسیدند.

در نیمه اول سردار رشیدوف، جلال‌الدین ماشاریپوف و ... بازی خوبی ارائه کردند و به نظر می‌رسد بتوانند برای تیم شان گلزنی کنند.

از سویی دیگر عمانی‌ها بیشتر روی ضد حمله و ارسال‌ها برنامه‌هایی برای گلزنی داشتند که نستروف، دروازه‌بان ازبک‌ها عملکرد قابل قبولی داشت.

در نیمه دوم عمانی‌ها به شدت حمله کردند و بازی را در دست داشتند تا اینکه در دقیقه ۷۳ محسن الغسانی گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

ازبک‌ها در نیمه دوم روی ضد حملات فرصت گلزنی داشتند، اما عملکرد خوب دروازه‌بان عمان این فرصت را از آن‌ها گرفت تا اینکه شامورادوف در دقیقه ۸۶ حساب کار را ۲ بر یک کرد تا ازبکستان بازی نخست را پیروز و ۳ امتیاز را کسب کند.

البته ایگور کریمتس در وقت‌های اضافه از تیم ملی ازبکستان اخراج شد تا این تیم ۱۰ نفره شود.

در پایان ۹۰ دقیقه داور ۵ دقیقه وقت اضافه گرفت، اما حملات عمانی‌ها به جایی نرسید و ۲ بر یک شکست خوردند.

در جدول این گروه ژاپن با کسب ۳ امتیاز و گل زده بیشتر نسبت به ازبکستان در صدر جدول است و تیم‌های عمان و ترکمنستان در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از پرونده قطر در دادگاه عالی ورزش

دیدار دوستانه قهرمان جام ملت‌های آسیا با برزیل

ای اف سی از شبکه متخلف سعودی شکایت کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha