کفاشیان: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت تا مجمع لغو شود

کفاشیان: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت تا مجمع لغو شود

به گزارش سراج24، علی کفاشیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران درباره دیدار نخست ملی پوشان کشورمان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و تقابل با یمن بیان کرد: نخستین بازی خیلی خوب بود، اما فراموش کردیم و ۲ بازی بعدی بسیار مهم است که باید با قدرت حاضر شویم و به پیروزی برسیم تا با صدرنشینی به مرحله بعد برویم. اگر صدرنشین شویم دیدار‌های مراحل حذفی راحت‌تر می‌شود و مطمئن هستم با همدلی و اتحادی که بین بازیکنان است و کادرفنی قدرتمندی که داریم، می‌توانیم کار را پیش ببریم.

او افزود: ایران یکی از قوی‌ترین تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ است و امکانات خوبی برای این تیم در نظر گرفته شده است. زمین، هتل و ... خوبی برای ملی پوشان مهیا شده و اگر ضعفی هم وجود داشته باشد به عنوان نایب رئیس AFC تلاش می‌کنم تا آن‌ها را برطرف کنم.

وی در مورد لغو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت تا مجمع لغو شود و از ابتدا ما هم تصمیم داشتیم که مجمع پس از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ برگزار شود. تمام تمرکز فوتبالی‌ها باید در جام ملت‌ها باشد و لغو مجمع خوب بود و پس از جام ملت‌ها که بیکار هستیم و وقت زیاد است به مجمع می‌پردازیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره درگیری کی روش و برانکو خاطرنشان کرد: تیم ملی در موقعیت حساسی قرار دارد و کسی نباید تنش درست کند و باید از تیم ملی حمایت شود. اگر به ایران علاقه داریم و دوست داریم کشور موفق باشد، نباید حرف بزنیم و باید کدورت‌ها را فراموش کنیم و یا برای بعدها بگذاریم که اینکار را فدراسیون با درایت انجام می‌دهد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از پرونده قطر در دادگاه عالی ورزش

علوی: فدراسیون فوتبال هرگز خود را فراتر از قانون نمی‌داند

علت استعفای مسئولان فوتبال مشخص شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha