جهانبخش: از عملکرد تیم ملی ویتنام شوکه شدیم

جهانبخش: از عملکرد تیم ملی ویتنام شوکه شدیم

به گزارش سراج24، علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران درباره بازگشتش به تمرینات بعد از گذراندن دوران مصدومیت اظهار کرد: خدا را شکر که بعد از مدت‌ها که بیرون بودم، شرایط خوبی قرار دارم و تمرینات سختی را پشت سرگذاشتم و تلاش کردم که زودتر به تمرینات بازگردم. در حال حاضر وضعیتم خوب است و امروز به طور کامل با تیم ملی تمرین می‌کنم. هر وقت کادرفنی صلاح بداند بازی و همه تلاش خود را برای موفقیت تیم ملی می‌کنم.

او درباره اینکه رسانه‌های خارجی و داخلی بعد از زدن ۵ گل به یمن نگاه ویژه‌ای به تیم ملی دارند، گفت: به طور حتم بازی اول در این تورنمنت مهم است و همین موضوع باعث بازتاب جهانی می‌شود. به هر حال کادر فنی و بازیکنان تیم ملی با انگیزه فراوان به مصاف یمن رفتند و مطمئن باشید هر تیمی به جز یمن بود باز هم ملی پوشان با همه توان خود ظاهر می‌شدند تا بهترین عملکرد داشته باشند و ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

کسب امتیازات کامل برابر یمن مهم بود

جهانبخش بیان کرد: خدا را شکر که ملی پوشان عملکرد خوبی داشتند و ۳ امتیاز بازی با یمن را گرفتند چرا که امتیاز کامل این بازی مهم بود. بازیکنان تیم ملی به خوبی تاکنیک‌های کادرفنی را اجرا کردند و امیدوارم همین روند را تا پایان جام ملت‌های آسیا ادامه داشته باشد.

از عملکرد تیم ملی ویتنام شوکه شدیم

بازیکن تیم ملی درباره بازی دوم با ویتنام و اینکه این تیم روز گذشته برابر عراق بازی خوبی انجام داد، گفت: بازی سختی با ویتنام داریم. من به همراه سایر بازیکنان این بازی را دیدم و از عملکرد تیم ویتنام شوکه شدیم. کی روش به درستی بیان کرد که کسب یک امتیاز کمترین حق تایلند در این بازی بود چرا که خیلی خوب برابر عراق بازی کرد. هیچ تیمی را نمی‌شود در جام ملت‌های آسیا دست کم گرفت چرا که تیم‌ها چیزی برای از دست دادن ندارند و با تمام توان و انرژی مضاعف پا به این رقابت‌ها می‌گذارند. ما با همه توان خود به مصاف تایلند می‌رویم و بازی به بازی جلو می‌رویم تا به هدف خود دست یابیم.

او در پایان درباره پیروزی پرگل تیم ملی عربستان برابر کره شمالی خاطر نشان کرد: عربستان، کره جنوبی و ژاپن حریفان سنتی تیم ملی فوتبال هستند و این تیم‌ها با آمادگی و شرایط خوب در جام ملت‌های آسیا حضور پیدا کرده‌اند و همیشه هم مدعی قهرمانی هستند. به نظرم تیم ملی امارات که در خانه اش بازی می‌کند هم جزء مدعیان قهرمانی است. همچنین ممکن است تیم‌هایی همانند ویتنام در این رقابت‌ها شگفتی ساز شود. به هر حال صعود به مرحله بعد جام ملت‌های آسیا سخت است چرا که همه تیم‌ها می‌خواهند در این رقابت‌ها موفق شوند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بررسی عدم موفقیت جهانبخش در برایتون

تمجید ملی پوش سابق دانمارک از جهانبخش

واکنش جهانبخش به شکست داماش+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha