آقاجانیان: توقع نداشتیم تیم ملی فوتبال ویتنام این‌قدر خوب باشد

آقاجانیان: توقع نداشتیم تیم ملی فوتبال ویتنام این‌قدر خوب باشد

به گزارش سراج24، مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز تیم در امارات در مورد تیم ملی فوتبال ویتنام و بازی خوبی که مقابل عراق انجام داد گفت: توقع نداشتیم تیم ملی فوتبال ویتنام این‌قدر خوب باشد. همه می‌دانند این تیم برای حضور در جام ملت‌های آسیا ۱۶ بازی تدارکاتی انجام داده است و ۶ بازی از این ۱۶ بازی ماه گذشته برگزار شده است. آن‌ها با آمادگی کامل وارد این مسابقات شدند. به نظرم در بازی روز گذشته مقابل عراق این تیم مستحق باخت نبود.

او در مورد تیم ملی فوتبال عراق و دیدار بعدی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ویتنام گفت: همانطور که همه کارشناسان اذعان دارند تیم ملی فوتبال عراق اصلی‌ترین رقیب ما در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا است. مقابل تیم فوتبال ویتنام بازی سختی در پیش خواهیم داشت. برای صعود از گروه تمام تلاش خود را می‌کنیم. بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در حال تلاش هستند و تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارند.

آقاجانیان در مورد آمادگی علیرضا جهانبخش برای حضور در مقابل ویتنام گفت: علیرضا جهانبخش شرایط خوبی پیدا کرده است و می‌تواند همراه تیم تمرین کند و در حال آماده شدن برای بازی بعد است. تلاش‌مان را می‌کنیم بهترین نتایج را در این رقابت کسب کنیم.

او در پاسخ این سوال که چه زمانی قرار است اختلاف و دعوای بین کی روش و برانکو به پایان برسد گفت: باز هم می‌گویم فینال بعدی ما مقابل ویتنام خواهد بود و تمام فکر ما معطوف بازی مقابل ویتنام است و به جز این به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

مربی تیم ملی در اهواز

جواد نکونام سرمربی تیم ملی ایران شد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha