جاسوس صهیونیستی به 11 سال زندان محکوم شد

جاسوس صهیونیستی به 11 سال زندان محکوم شد

به گزارش سراج24، به نقل از هاآرتص، وکلای  گونن سگو، عضو سابق کابینه صهیونیستی که در ماه ژوئن به اتهام جاسوسی برای ایران متهم شده بود، با دادستانهای رژیم صهیونیستی به توافق رسیدند.

طبق توافق بدست آمده میان وکلای سگو و دادستانی وی با قبول اتهامات وارده به 11 سال زندان محکوم خواهد شد.

این وزیر سابق انرژی و زیرساختار رژیم صهیونیستی که زمانی را به اتهام قاچاق مواد مخدر و کلاهبرداری در زندان سپری کرده به اتهام کمک به دشمن در زمان جنگ و جاسوسی علیه اسرائیل بازداشت شده است.

مقامات امنیتی اطلاعاتی را ارائه داده‌اند که طبق آنها سگو تماس‌های خود با اطلاعات ایران را ادامه داده و به آنها در فعالیت علیه اسرائیل کمک کرده است.

در کیفرخواست مطرح‌شده علیه این وزیر صهیونیست، وی به کار برای دستگاه‌های اطلاعاتی ایران از سال 2012 متهم شده است. گفته می‌شود او آگاه بوده که این اطلاعات به ایران کمک کرده و به رژیم صهیونیستی لطمه وارد می‌کند.

هاآرتص ادعا کرده «سگو» حتی برای دیدار با مقام‌های اطلاعاتی ایران به این کشور سفر کرده و اطلاعاتی را درباره رژیم صهیونیستی در اختیار آنها قرار داده است. مطابق کیفرخواست، اطلاعاتی که او در اختیار طرف‌های ایرانی قرار داده مواردی بوده که او از دوران خدمتش به عنوان وزیر انرژی اسرائیل در اختیار داشته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جاسازی انجیل در بسته‌های معیشتی به نیازمندان/ فعالیت مسیحیت تبشیری در مناطق محروم

علمای اسلامی رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسند

در صورت ترور مقاماتمان، تل‌آویو را با موشک به آتش خواهیم کشید

0 نظر

ارسال نظر

capcha