کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا می‌شود؟

کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا می‌شود؟

به گزارش سراج24، کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که تا پایان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات با فدراسیون فوتبال کشورمان قرارداد دارد، از مدتی پیش و بعد از برکناری خوزه پکرمن، نامزد اصلی جانشینی این مربی لقب گرفت و به احتمال زیاد سرمربی کلمبیایی‌ها خواهد شد.

البته در روز‌های گذشته از لوئیس فیلیپه اسکولاری،  روینالدو روئدا، دونگا، لوئیس فرناندوز سوارز و کی روش به عنوان گزینه‌های اصلی سه رنگ‌ها (لقب تیم ملی کلمبیا) نام برده می‌شد، اما در روز‌های گذشته تنها صحبت از اسکولاری و کی روش بود که سایت  destakjornal با انتشار خبری فوری نوشت، لوئیس فیلیپه اسکولاری پیشنهاد فدراسیون فوتبال کلمبیا برای سرمربیگری این تیم را رد کرد و کی روش اصلی‌ترین گزینه مسئولان این کشور برای جایگزینی پکرمن محسوب می‌شود.

destakjornal در ادامه نوشت: اسکولاری که گزینه سرمربیگری تیم ملی کلمبیا است، در نشست خبری خود بیان کرد، به پیشنهاد مسئولان فوتبال کلمبیا جواب منفی خواهد داد تا با این وضعیت کی روش گزینه اصلی هدایت این تیم باشد. البته اعضای فدراسیون فوتبال کلمبیا بیان کردند که از پاسخ منفی اسکولاری خبر ندادند که این موضوع می‌تواند عجیب باشد.

اسکولاری چندی پیش به پالمیراس برزیل پیوست و همراه با این تیم قهرمان لیگ این کشور شد و اکنون می‌خواهد همراه با این تیم ادامه دهد و قضد حضور در تیم ملی کلمبیا را ندارد. البته در کنار کی روش پرتغالی که گزینه اصلی کلمبیا است، از آنتونی ریس، مربی موقت تیم ملی کلمبیا به عنوان گزینه‌های اصلی یاد می‌کنند.

گفتنی است، کارلوس کی روش اکنون همراه با تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات حضور دارد و قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران تا پایان این مسابقات است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فریادشیران: کی روش بیمار روان پریش است

آخرین اخبار از شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران

تاج در تاجیکستان، خبر‌های خوب در ترکیه و امارات!

0 نظر

ارسال نظر

capcha