پارک هانگ سئو: بازیکنان ما جانانه جنگیدند

پارک هانگ سئو: بازیکنان ما جانانه جنگیدند

به گزارش سراج24، پارک هانگ سئو سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام در ابتدای نشست خبری بعد از بازی مقابل عراق گفت: رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اتفاق بزرگی برای همه تیم‌ها است و این مسابقات برای ما فراتر از جام جهانی است. من از هیچ چیزی نمی‌ترسم و کارم را به نحو احسن انجام می‌دهم. بازیکنان ما امروز خیلی خوب بودند و بهترین خود را به نمایش گذاشتند. حریف ما از نظر فنی خیلی بهتر از ما بود و فکر می کنم امروز بد بازی نکردیم.

او ادامه داد: من بابت گل سومی که خوردیم متاسفم که بر حسب یک شانس زده شد. بازیکنان ما جانانه جنگیدند.

پارک درباره بازی بعدی شان مقابل ایران افزود: بازی بعدی ما مقابل تیم ایران است که شرایط خاصی برای سبک بازی می‌طلبد. بازی سختی خواهد بود، ولی ما  حریفمان را خوب آنالیز کرده ایم و برنامه هایمان را از امروز دنبال می‌کنیم. می‌خواهیم خیلی خوب در مقابلشان بازی کنیم.

 او افزود:  عراقی ها  از موقعیت‌ها خوب استفاده کردند و در نیمه دوم خیلی بهتر ظاهر شدند و در نهایت توانستند ۳ امتیاز بازی را کسب کنند بازیکن شماره ۱۹ ما بازیکن بسیار کلیدی در تیم است اما امروز عملکرد خوبی نداشت، با این حال مطمئنم او در بازی‌های آتی بهتر بازی خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام ادامه داد: بازیکنان ما مشتاق بازی کردن و نشان دادن توانایی هایشان هستند. در این بازی ما در آخرین دقایق به عراق موقعیت گل زنی دادیم که درنهایت با اجازه ما به دروازه مان نزدیک شدند. باید ضعفان را بپوشانیم.

او در پایان این نشست افزود: باید از بازیکنانم قدردانی کنم آن‌ها همه توان خود را گذاشتند اگر می‌بردیم قطعا شادتر بودم، اما باختیم. باز هم برای بازیکنانم خوشحالم که مقابل تیم سطح بالایی مانند عراق به خوبی بازی کردند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حماسه سازی اماراتی‌ها از برگزاری جام ملت‌های آسیا

داور ازبکستانی پنالتی های ایران را ندید

کره جنوبی _ چین + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha