کتاب «فتنه تغلب» به موسوی اهدا شد

کتاب «فتنه تغلب» به موسوی اهدا شد

به گزارش سراج24، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان( دفتر تحکیم وحدت) در نامه‌ای به میرحسین موسوی ضمن اهدای کتاب «فتنه تغلب» به او، نکاتی را درباره انتخابات سال ۸۸ و فتنه پس از آن با وی مطرح کردند.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس میرحسین موسوی 
سلام علیکم

چند سالی است عرصه سیاسی کشور مسیر خود بر ریل انقلاب اسلامی را گرچه با فراز و فرود؛ اما رو به رشد و تعالی می‌پیماید و اکنون نیز اتمسفر تدبیرِ اعتدال تمام فضای جامعه را چنان دربرگرفته است که گویی تمامی مسائل، فرع بر اصل معیشت مردم رنگ به خود گرفته است و در این هیاهوی اقتصادی چند کلمه‌ای سخن به جِدً راندن، سیاق واقعی معیشت را به اصول اصیل مردم عزیز جمهوری اسلامی، تقریب و تنظیم می‌کند ان شاالله.

حال نهمین سالگرد حماسه‌ی مهم و بزرگ ملت ایران در نهم دیماه را در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران به فال نیک گرفته و نکاتی را به عرض می‌رسانیم.

فتنه‌ سال ۸۸ در حالی رقم خورد که جنابعالی از مدت‌ها قبل از انتخابات سفرهای تبلیغاتی خود را آغاز نموده و رقابت خود را ابتدا در برابر دولت حاکم، سپس در برابر نظام جمهوری اسلامی تعریف نمودید و پس از این که داخل نظام با نظام رقابت کردید و در باشکوه‌ترین انتخابات پس از رفراندوم جمهوری اسلامی رای نیاوردید، آنجا بود که رقابت با نظام را به عداوت مبدل ساخته و تهمت تقلب را روانه آن کردید.

نکته قابل تامل اینجاست که از میان صراط مستقیم قانون و بیراهه‌های غیرقانونی از مدار قانون فاصله گرفتید و در زیر سایه جمهوریت نظام بر اصل انتخابات که مهم‌ترین منصه ظهور جمهوریت است خط بطلان کشیدید که آغاز عدول از معیار جمهوریت نظام، سرانجام در روز عاشورا به هبوط از ارزشمندترین ارکان اسلامیت نظام و توهین به مقدسات انجامید که خروش ملت در ۹ دی بر این بیراهه با اقتدار پایان بخشید.

حال که بیش از ۹ سال از انتخابات سال ۸۸ گذشته است وایام ۷۷ سالگی عمر را تجربه می‌کنید، فرصت مناسبی است تا نگاهی به گذشته بیندازید و بر ۸ ماه آشوب آن سال، خون‌های ریخته شده، اهانت‌ها به نظام و رهبری، لطمه به سرمایه‌های ملت و جوانان و کارهای بزرگی که کردید بیندیشید. آری جناب موسوی شما کار بزرگی کردید و چه خوب توصیفی است قول شاعر که می‌گوید: «کار بزرگ خویش را کوچک نپندار، از دوست دشمن ساختن کار کمی نیست».
 


و، اما اینبار ما با تقدیم هدیه‌ای از سوی دفتر تحکیم وحدت شما را به کاری بزرگتر و جهادی اکبر دعوت می‌نماییم تا با مرور حادثه‌ها و تلاش‌هایی که برای بازگرداندن شما در آغوش گرم انقلاب شده است بر نفس خود پای گذارید و راه اصلاح گذشته و توبه را در پیش گیرید؛ که در این صورت به راستی سرانجامی نیکو در انتظار شما خواهد بود و بدانید حلاوت عزت در عذرخواهی و توبه بسیار شیرین‌تر از لذت تشجیع دوستان دشمن شادکن می‌باشد. فلذا بدینوسیله شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت تحفه مکتوب «فتنه‌ی تغلب» را که آیینه سرنوشت جنابعالی در ایام فتنه است خالصانه خدمت شما تقدیم می‌نماید. امید است موثر افتد؛ و در انتها بازخوانی آخرین جملات حضرت روح الله که حیات سیاسی تان مدیون اوست به کسی که او را حاصل عمرش می‌دانست خالی از لطف نیست، آنجا که فرمودند: «برای اینکه در قعر جهنم نسوزید، خود اعتراف به گناه و اشتباه کنید شاید خدا کمکتان کند.»

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سومین مناظره‌ی زاکانی و تاجزاده با محوریت انتخابات سال ۸۸ و فساد اقتصادی

اعضای فراکسیون امید از احیای خاتمی ناامید شده‌اند

تلاش نمایندگان حامی فتنه برای حضور مجدد سران فتنه در عرصه‌سیاسی/آقای مطهری توقع دارید کشور برای برخورد با هر مجرم و متهم سیاسی قانون تصویب کند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha