دژاگه: طبق سیستمی بازی می‌کنیم که اول از همه گل نخوریم

دژاگه: طبق سیستمی بازی می‌کنیم که اول از همه گل نخوریم

به گزارش سراج24، اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال درباره پیروزی پرگل برابر تیم ملی یمن اظهار کرد: ما  ۵ گل زدیم، اما می‌گویند چرا این تعداد گل زدید و اگر ۲ گل می‌زدیم می‌گفتند شما پتانسیل زدن ۵ گل به یمن داشتید. به هر حال بازی خوبی انجام دادیم و مهم نیست که ۵ گل زدیم و بازیکنان خوب بازی کردند. این موضوع در ذهنمان بود که بازی را کنترل کنیم و فکر می‌کنم بعد از گل اول توانستیم بر بازی مسلط شویم و گل‌های بعدی را زدیم. به هر حال اولین بازی را پیروز شدیم و اکنون ۵ روز تا بازی با تیم ویتنام وقت داریم و بازی سختی  پیش رو داریم و انشاالله بتوانیم آن بازی هم پیروز شویم.  

دژاگه درباره انگیزه اش در بازی با یمن بیان کرد:  همه می‌دانند در این یکی، ۲ سال سختی کشیدم و مصدومیت زیادی داشتم و این موضوع برایم آسان نبود. در  جام جهانی روسیه با اینکه کنار تیم بودم اما نتوانستم به بازی برسم، این  موضوع ضربه بزرگی برای من بود. خدا را شکر اکنون بدون مصدومیت در کنار تیم ملی هستم و این مسئله برایم مهم است که توانستم به اینجا برسم. علاوه بر این من سعی می‌کنم در زمین مسابقه فقط به تیم کمک کنم و امروز اولین بازی را توانستم به تیم کمک کنم و امیدوارم همین طور ادامه بدهم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال درباره اینکه سبک بازی تیم ملی  تغییر کرده است و هجومی بازی می کند،گفت:  ما طبق سیستمی بازی می‌کنیم که اول از همه گل نخوریم و در زمین مسابقه پرسینگ را به خوبی انجام بدهیم و بعد به سمت دروازه حریف حمله کنیم. به هر حال ارائه این تکنیک برابر تیم‌های قدرتمند در جام جهانی روسیه همانند پرتغال و اسپانیا سخت بود اما در این بازی‌ها هم شانس زیادی برای گلزنی داشتیم و ما سعی می‌کنیم این روند را ادامه بدهیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دژاگه و تراکتورسازی جریمه شدند

غفوری: اشکان دژاگه باید از شجاعی دفاع می کرد

اظهارات کارشناسان داوری درباره شادی گل اشکان دژاگه

0 نظر

ارسال نظر

capcha