پورعلی گنجی: فوتبال آن سوی خود را نشان نمی‌دهد

پورعلی گنجی: فوتبال آن سوی خود را نشان نمی‌دهد

به گزارش سراج24، مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره پیروزی پرگل ایران برابر یمن اظهار کرد: خدا را شکر می کنم که شرمنده هواداران نشدیم و همه بازیکنان با تمرکز بازی کردند و 3 امتیاز این بازی را گرفتیم و شروع خوبی داشتیم. 

او درباره حضور هواداران ایرانی در استادیوم تصریح کرد: هواداران ایرانی در دوره قبلی جام ملتهای آسیا و حتی جام جهانی روسیه به ما لطف داشتند و امشب هم دیدید که تماشاگران  زیادی ما را تشویق می کردند. 

پورعلی گنجی درباره اینکه کره جنوبی، استرالیا و ژاپن تیم های خوبی هستند اما همانند ایران پرقدرت شروع نکردند، گفت: فوتبال آن سوی خود را نشان نمی دهد و مشاهده کردید تیم های کوچک توانستند با تیم های بزرگ مساوی کنند و امتیاز بگیرند و پیروزی راحت نیست و باید تمرکز خود را حفظ کنیم و بازی به بازی جلو برویم.  تیم های فوتبال پیشرفت کردند و شما اگر ببینید فلسطین با سوریه مساوی کرد و اردن موفق شد استرالیا را شکست بدهد و این نشان می دهد که همه تیم ها پیشرفت کردند و امید برای پیروزی دارند. به هر حال بازی به بازی جلو می رویم و اکنون تمرکزمان بازی با ویتنام است و انشاالله بتوانیم پیروز شویم و دل هواداران خود را شاد کنیم. 

او در پایان درباره وضعیت مصدومیتش تصریح کرد:  آسیب دیدگی ام جدی نیست و فقط پای چپم ضربه خورده است که با یخ درمان می شود. 

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شکست العربی مقابل الریان در ضربات پنالتی

حضور پورعلی گنجی در ساختمان پک

بازتاب حرکت ملی پوش ایرانی در رسانه‌های عربی

0 نظر

ارسال نظر

capcha