کی‌روش:

دیدار اول هیچ تیمی نمی تواند خود را به عنوان مدعی عنوان قهرمانی اعلام کنند

دیدار اول هیچ تیمی نمی تواند خود را به عنوان مدعی عنوان قهرمانی اعلام کنند

به گزارش سراج24، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پیروزی پنج بر صفر تیمش برابر یمن در قالب دیدار های گروهی جام ملت های آسیا 2019 امارات متحده عربی اظهار داشت: در دیدار های جام ملت های آسیا اغلب بازیکنان در دیدارهای اول دچار استرس می شوند و همین موضوع سبب سختی شروع کار آن ها می شود اما توانستیم گل اول را بسیار سریع به ثمر برسانیم تا روی حریف فشاری را داشته باشیم.

کی روش افزود: بازیکنان تیم ملی فوتبال یمن در این دیدار اشتباهات فراوانی را داشتند و ما نیز از این موقعیت ها استفاده کردیم و به همین دلیل به بازیکنانم تبریک می گویم. همچنین به بازیکنان تیم ملی فوتبال یمن که تا آخرین لحظه دیدار به جنگیدن خود ادامه دادند نیز تبریک می گویم.

کی روش درباره با خشونت بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در طول دیدار و اینکه آیا ابراهیمی نباید اخراج می شد، بیان کرد: آیا در استادیوم حضور داشتید؟ پیش از این که آزمون کاری را انجام داده باشد بازیکن تیم ملی فوتبال یمن خطا کرد اما بازیکنان تیم ملی فوتبال  ایران در این دیدار با جدیت عمل کردند و سبب آن شدند تا با اقتدار پیروز شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از درخواست مکرر برای قهرمانی تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام  ملت های آسیا 2019 گفت: این موضوع بسیار طبیعی خواهد بود زیرا هواداران این موضوع را می خواهند اما بعضی ها این حرف را می زنند و آن افراد کسانی هستند که کاری برای پیشرفت فوتبال انجام نداده اند.

کی روش درباره شروع قدرتمند در مسابقات جام ملت های آسیا 2019 اظهار کرد: آغاز خوب برای همه خوب است و پیروزی در دیدار ها همیشه سبب خوشحال شدن می شود. در دیدار اول هیچ تیمی نمی تواند خود را به عنوان مدعی عنوان قهرمانی اعلام کنند. نتایج  دیدار های ابتدایی جام ملت های آسیا 2019 به من کمک کرد و باعث شد تا بفهمیم که باید تمرکز روی دیدار ها داشته باشیم و خوشحالم که توانستیم برنده دیدار باشیم. ما به تیم های دیگر کاری نداریم و به دنبال آن هستیم تا کار خودمان را انجام دهیم.

کی روش در پاسخ به اظهارات برانکو ایووانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تیم ملی فوتبال ایران پاسخ داد: در حال حاضر باید موضوع ها را به مسائل خانگی تغییر دهیم. به بازیکنانم تبریک می گویم و از سرمربی تیم ملی فوتبال یمن نیز تشکر می کنم. از هوادران تیم ملی فوتبال ایران و یمن تشکر می کنم. در مورد برانکو اما باید بگویم همه او را به خوبی می شناسند. او فردی است که به فوتبال ایران سیرک می گفت.

کی روش ادامه داد: در حالی که 65 میلیون ایرانی برای تیمشان دعا کرده اند اما یک فرد باهوش سرمربی عراق را تمجید و تحسین می کند. کسی که در خدمت فوتبال ایران است از این سرمربی تمجید می کتد و همین فرد با تمام تخصص و حمایت هایی که از تیمش انجام شد اما نتوانست قهرمان آسیا شود. حمایتی که سبب شد تا تیم های دیگر ضرر کنند به شهرت او افزود. اما او حالا از بازیکنان اوکراینی حمایت می کند و بهتر است تا این فرد باهوش را تنها بگذاریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: در طول 90 دقیقه تیممان دچار مشکلاتی نیز بود. برای مثال بسیاری از تیم های ایرانی و قطری به دنبال آن هستند تا بدانند بازیکنان میانه تیم حریف به دنبال چه کاری هستند اما خط حمله ما توانست با هوشمندی خط حمله حریف را کنترل کتد. با این حال اما گل های طارمی و آزمون توانستند به اعتماد به نفس خط حمله تیممان کمک کند و توانستیم در طول دیدار توپ را میان خط دفاعی، هافبک و حمله به خوبی انتقال دهیم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

قدوس پنجمین بازیکن سال تیمش شد

حضور 2 دستیار ویلموتس برای تماشای دیدار پرسپولیس- داماش

0 نظر

ارسال نظر

capcha