بخشی: هیچ تکواندوکاری برای شکست روی شیاپ چانگ منچستر نمی‌رود

بخشی:  هیچ تکواندوکاری برای شکست روی شیاپ چانگ منچستر نمی‌رود

به گزارش سراج24، امیر محمد بخشی ملی پوش تکواندو مردان کشورمان، بیان کرد: در مسابقات آزاد کشوری برای انتخابی تیم ملی روی شیاپ چانگ رفتم و در مبارزه سوم برابر حریفی از اصفهان انگشت دست چپم دچار مصدومیت شد و نتوانستم به مبارزاتم ادامه دهم، اما با این تفاسیر فریبرز عسگری به دلیل عملکردی که داشتم من را به ارد وی تیم ملی دعوت کرد.

او ادامه داد: پزشک مسابقات گفته است که باید حدود ۲ هفته دستم در آتل باشد و پس از آن مشکلی ندارم. پس از مسابقات انتخابی با وجود مصدومیت تمریناتم را ادامه می‌دهم تا آمادگی جسمانی ام برای تیم ملی حفظ شود.

بخشی درباره حضورش در لیگ برتر تکواندو گفت: با توجه به اینکه هفته آینده رقابت‌های لیگ برتر برگزار می‌شود هنوز تصمیمی برای حضور در لیگ نگرفتم، اما تلاش می‌کنم که بتوانم مسابقه دهم چرا که در حال حاضر رنکینگ نخست لیگ را دارم و نمی‌خوهم با غیبت در مسابقات آن را از دست بدهم.

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی درباره تغییر وزن خود عنوان کرد: تصمیمی درباره برای تغییر وزن خود ندارم و تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو در همین وزن منهای ۶۸ کیلوگرم برای تیم ملی مبارزه می‌کنم، اما شاید در لیگ برتر در وزن پنجم هم مبارزه کنم و این هنوز مشخص نیست.

او درباره مسابقات قهرمانی جهان تکواندو در منچستر بیان کرد: در وزنی که من مبارزه می‌کنم حریفان قدرتمندی از کشور‌های روسیه، اردن، کره جنوبی و بلژیک حضور دارند، اما من تلاش می‌کنم که با نظر و حمایت کادر فنی بتوانم در مسابقات جهانی مدال طلا را بدست آورم تا علاوه بر افتخار آفرینی برای تکواندو ایران یک قدم به سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو نزدیکتر شوم.

ملی پوش تکواندو تصریح کرد: در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با ناداوری در فینال برابر حریفی از کره جنوبی نتیجه را واگذار کردم، اما اکنون تمام تلاشم را می‌کنم تا با پیروزی برابر این حریف کره‌ای در رقابت‌های قهرمانی جهان انتقام مدال طلای بازی‌های آسیایی را از او بگیرم.

بخشی درباره کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: اگر بتوانم در مسابقات قهرمانی و ۲ گرندپری سال ۲۰۱۹ مدال طلا را کسب کنم می‌توانم سهمیه المپیک را بدست آورم و تمام تلاشم بر این است که به عنوان نماینده کشورم در المپیک توکیو حضور داشته باشم.

ملی پوش تکواندو در پایان گفت: هیچ تکواندوکاری برای شکست روی شیاپ چانگ منچستر نمی‌رود و همه تلاش می‌کنند که روی سکو قهرمانی قرار گیرند و من هم تمام تلاشم را خواهم کرد که خوش رنگ‌ترین مدال این رقابت‌ها را بدست آورم و رکورد خودم را ارتقا دهم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

منچستر یونایتد به دنبال جذب پدیده هلندی

خلاصه دیدار ستارگان منچستریونایتد و ستارگان بایرن مونیخ + فیلم

آخرین اخبار از رقابت های جهانی تکواندو منچستر

0 نظر

ارسال نظر

capcha