بیماران اینستاگرامی از حیوان‌آزاری به دخترآزاری رسیدند

بیماران اینستاگرامی از حیوان‌آزاری به دخترآزاری رسیدند

به گزارش سراج24، خشونت های اینستاگرامی به تازگی نه فقط جنبه لفظی که حتی شکل فیزیکی به خود گرفته‌اند. قبلا اگر حیوان‌آزاری بهانه‌ای برای گرفتن لایک، کامنت یا فالوو بود و حالا کار آن‌قدرها بالا گرفته که می‌شود ردپایی از اعمال منافی عفت، آزار علنی و شکنجه آدم‌ها را هم در آن دید.

نمونه اش فیلمی است که به تازگی از کتک زدن یک دختر جوان توسط یکی از پسرهای فضای مجازی دست به دست می‌شود. گویا ماجرا از اینجا شروع شده که این پسر برای گرفتن انتقام از دختری که در اینستاگرام به او توهین کرده او را با بهانه‌های مختلف از تهران تا شهر خودش -سیرجان- کشانده  و با بردنش به بیابان اقدام به کتک زدن و شکنجه کردن او کرده است.
 

کار بیماران اینستاگرام از «حیوان‌آزاری» به «دخترآزاری» رسید!


قسمت تلخ‌تر ماجرا اینجاست که این کاربر فضای مجازی با وقاحت تمام از این حرکتش فیلم گرفته و آن را در صفحه شخصی خودش منتشر کرده و به صورت علنی و با افتخار از این حرکت برای مخاطبانش در فضای مجازی حرف زده است. اتفاقی که باز هم این سوال را به وجود می‌آورد که میان همه دغدغه‌های کوچک و بزرگ مسئولان، بحث نظارت روی شبکه‌های اجتماعی، پیگیری و برخورد با این خشونت‌های فاحش و پیشگیری از رخدادهای این‌چنینی از طریق فرهنگ‌سازی چه جایی دارد؟

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سیل با لرستان چه کرد؟

بهترین سن ازدواج برای جوانان

دخترانی که پیر نمی‌شود!|+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha