بررسی پرونده «ضارب درفشی» در دادگاه انقلاب

بررسی پرونده «ضارب درفشی» در دادگاه انقلاب

به گزارش سراج24، اول آبان امسال بود که ضارب زنان و دختران تهرانی که با شیئی نوک‌تیز و درفش‌مانند پایین‌تنه آنها را مجروح می‌کرد دستگیر شد. او فردی میانسال (حدوداً 42ساله) است که پیش از این نیز دو سابقه کیفری داشته و به‌اتهام شرب خمر و آزار و اذیت زنان دستگیر شده و به زندان رفته است.

او در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران و در بازجویی‌ها به جرم خود اقرار کرد و انگیزه‌اش را از حملات خونین خود انتقام‌جویی از زنان عنوان کرد و گفت: 4 سال پیش بود که ازدواج کردم اما پس از ازدواج با همسرم دچار اختلاف شدم. او می‌گفت "تو مشکل روحی و روانی داری"، اما این طور نبود. من کاملاً سالم بودم. مدتی بعد متوجه شدم همسرم باردار است و صاحب پسری شدیم. پسرم حالا 2ساله است اما مدتی قبل همسرم به‌دلیل اختلافات شدیدی که داشتیم پسرمان را برداشت و خانه را ترک کرد، همین باعث شد که از تمام زنان متنفر شوم و فکر انتقام‌گیری به سرم بزند. برای اجرای نقشه‌ام، ‌سوار بر موتور می‌شدم، کلاه‌کاسکت به سر می‌گذاشتم و درفش برمی‌داشتم و در خیابان‌های شهر به‌دنبال خانم‌ها می‌رفتم. پس از آن در منطقه‌ای خلوت با درفش به آنها ضربه می‌زدم و فرار می‌کردم. واقعاً دست خودم نبود؛ چراکه از لحاظ روانی تحت فشار قرار دارم؛ به همین علت دست به چنین کاری زدم.

به گزارش تسنیم، فرد مذکور در روز دستگیری حدود 15 شاکی داشت، اما تعداد شکات آن تاکنون به 59 نفر رسیده است و پرونده وی برای رسیدگی به شعبه 28 دادگاه انقلاب ارسال شده است و به‌زودی محاکمه خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

چگونه ۱۴ هزار میلیارد تومان از اموال فرهنگیان به یغما رفت

پرونده شهردار سابق به دادگاه کیفری ارسال شد

محل اجرای حکم شلاق حسین هدایتی و وزیر احمدی نژاد کجاست؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha