نماینده مردم ارومیه در مجلس:

کوتاه آمدن و سازش مقابل آمریکا باعث افزایش فشار به جمهوری اسلامی می شود

کوتاه آمدن و سازش مقابل آمریکا باعث افزایش فشار به جمهوری اسلامی می شود

به گزارش سراج24، سید هادی بهادری ،نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی  درباره طرح تعامل  با آمریکا و شروع مجدد مذاکرات که از سوی برخی چهره های سیاسی مطرح شده اظهار داشت: با وجود تجربه چند ساله و بدعهدی آمریکا بعد از روی کار آمدن ترامپ ،هیچ تضمینی برای پایبندی رؤسای جمهور بعدی آمریکا به مذاکره و تعامل در ادامه راه وجود نخواهد داشت.

وی افزود: آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد بوده و به نظر میرسد هرچه سیاست ما بر کوتاه آمدن پیش برود فشارها بر جمهوری اسلامی افزایش خواهد یافت .

عضوکمیسیون عمران مجلس در پاسخ به این سوال که آیا طرح سازش یا تعامل با آمریکا درحقیقت به نوعی عدم توجه به ظرفیت های درونی و سیاست های اقتصاد مقاومتی نیست ،تصریح کرد: ما باید مقاومت کنیم  ،اگر به دنبال سازش و یا کوتاه آمدن باشیم ،بطور قطع تمام تلاش هایی که تاکنون انجام گرفته به سرانجام نخواهد رسید .

وی افزود: باید از گذشته درس گرفت و با استفاده از تجارب بدست آمده ضمن  در نظر گرفتن منافع کشور برای دست یابی به پیروزی ایستادگی و مقاومت کرد .

سید هادی بهادری تصریح کرد :نمی توان بدون نگاه به گذشته برای آینده برنامه ریزی کرد ،بد عهدی آمریکا در برجام نشانگر  آن است که آمریکا قابل اعتماد نیست .

وی تاکید کرد:نباید از طرف مقابل که به منطق و عقل پایبند نیست انتظار داشت منافع مارا تامین کند،ماباید با ایستادگی ،مقاومت ، تمرکز بیشتربرروی توان داخلی و تقویت اقتصاد درون زا و ملی از شرایط سخت عبور کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ترور شهیدفخری‌زاده تاییدی بر حرکت جمهوری اسلامی است

خاطره‌ای از حجامت مقام معظم رهبری/روایت خیراندیش از چگونگی ورود به عرصه سیاست

دفاع مقدس اقتدار جمهوری اسلامی را به دنیا ثابت کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha