نماینده مردم ارومیه در مجلس:

کوتاه آمدن و سازش مقابل آمریکا باعث افزایش فشار به جمهوری اسلامی می شود

کوتاه آمدن و سازش مقابل آمریکا باعث افزایش فشار به جمهوری اسلامی می شود

به گزارش سراج24، سید هادی بهادری ،نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی  درباره طرح تعامل  با آمریکا و شروع مجدد مذاکرات که از سوی برخی چهره های سیاسی مطرح شده اظهار داشت: با وجود تجربه چند ساله و بدعهدی آمریکا بعد از روی کار آمدن ترامپ ،هیچ تضمینی برای پایبندی رؤسای جمهور بعدی آمریکا به مذاکره و تعامل در ادامه راه وجود نخواهد داشت.

وی افزود: آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد بوده و به نظر میرسد هرچه سیاست ما بر کوتاه آمدن پیش برود فشارها بر جمهوری اسلامی افزایش خواهد یافت .

عضوکمیسیون عمران مجلس در پاسخ به این سوال که آیا طرح سازش یا تعامل با آمریکا درحقیقت به نوعی عدم توجه به ظرفیت های درونی و سیاست های اقتصاد مقاومتی نیست ،تصریح کرد: ما باید مقاومت کنیم  ،اگر به دنبال سازش و یا کوتاه آمدن باشیم ،بطور قطع تمام تلاش هایی که تاکنون انجام گرفته به سرانجام نخواهد رسید .

وی افزود: باید از گذشته درس گرفت و با استفاده از تجارب بدست آمده ضمن  در نظر گرفتن منافع کشور برای دست یابی به پیروزی ایستادگی و مقاومت کرد .

سید هادی بهادری تصریح کرد :نمی توان بدون نگاه به گذشته برای آینده برنامه ریزی کرد ،بد عهدی آمریکا در برجام نشانگر  آن است که آمریکا قابل اعتماد نیست .

وی تاکید کرد:نباید از طرف مقابل که به منطق و عقل پایبند نیست انتظار داشت منافع مارا تامین کند،ماباید با ایستادگی ،مقاومت ، تمرکز بیشتربرروی توان داخلی و تقویت اقتصاد درون زا و ملی از شرایط سخت عبور کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دشمن بسیج شده تا اقدامات مثبت جمهوری اسلامی را وارونه نشان دهد

ناو‌های آ‌مریکایی ۲۴ ساعته توسط جمهوری اسلامی رصد می شوند

در اصول سیاست جمهوری اسلامی ایران تغییری به وجود نیامده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha