نامه استقلالی ها برای جذب بازیکن پاراگوئه ای

نامه استقلالی ها برای جذب بازیکن پاراگوئه ای

به گزارش سراج24، مدیران باشگاه استقلال در چند روز اخیر مدام از اینکه در نظر دارند در آرامش کامل و سکوت گزینه‌ها را بررسی کنند صحبت کردند، اما این در حالی است که انتشار یک نامه آن هم با اسم معاون باشگاه استقلال و لو دادن یکی از گزینه‌ها در یکی از سایت‌های خبری ادعای مدیران استقلال را زیر سوال می‌برد.

تیم فوتبال استقلال در حالی پس از پایان نیم فصل اول لیگ برتر پا به نقل و انتقالات زمستانی و جذب بازیکنان جدید گذاشت که مدیران باشگاه مدعی بودند که در نظر دارند بدون حواشی و در سکوت رسانه‌ای گزینه‌های مدنظر شفر را جذب کنند.

روز‌ها اسامی گوناگونی همچون ابراهیم توره، ترائوره، اکوبان و در حال حاضر هم بحث حضور پابلو سزار لئوناردو ولاسکز در تیم استقلال شنیده می‌شود البته هر بار هم مسئولان باشگاه استقلال این نام‌ها را تکذیب می‌کنند در حالی که این نام‌ها واقعی است و رزومه آن‌ها هم روی میز مدیریت باشگاه قرار دارد اما بحث مالی و مشکلاتی که آبی پوشان با آن‌ دست و پنجه نرم می‌کنند باعث شده فعلا این رزومه‌ها خاک بخورد.

نامه ارسال شده برای یک بازیکن خارجی که اهل پاراگوئه است اگر چه قرارداد نیست و در حکم یک پیشنهاد است، اما ردپایی از سکوت در آن دیده نمی‌شود و به نظر می‌رسد مدیران استقلال بعد از ناکامی در نقل و انتقالات قصد دارند به نوعی فشار را از روی خود بردارند.

این همه سر و صدا برای سکوت در نقل و انتقالات منتهی به نامه‌ای شد که توسط یک رسانه منتشر شد و به نظر می‌رسد پشت این اقدام نوعی فرار از فشار است و بازی با نام‌ها برای آرامش مقطعی و کم شدن فشار هواداران مناسب است.

نکته حائز اهمیت این است که فصل نقل و انتقالات هم تمام می‌شود و انتشار این نامه‌ها هم دردی را دوا نمی‌کند و فرصتی برای جذب نیرو‌های مورد نظر شفر وجود ندارد، باشگاه استقلال و به ویژه مدیرانشان با جذب فرهاد مجیدی هم به نوعی سکو‌ها را تقویت کردند نه تیم داخل زمین را؟!

به هر ترتیب رزومه گزینه‌های خارجی در بوق و کرنا در حال بررسی است و به زودی تک تک رزومه مهاجمان خارجی که از سوی مدیران استقلال بررسی شده در رسانه‌ها منتشر می‌رود و در نهایت شاید منتهی به جذب هیچکدام نشود مگر خرید‌هایی مثل گرو و نویمایر؟!

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha