فولاد خوزستان در کیش اردو برگزار خواهد کرد

فولاد خوزستان در کیش اردو برگزار خواهد کرد

به گزارش سراج24، افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از مدیران این تیم خواسته تا در تعطیلات نیم فصل اردویی را برای این تیم تدارک ببینند. در همین خصوص در برخی از خبر‌ها آمده بود که مدیران فولاد قصد دارند در کشور قطر این اردو را برگزار کنند.

اما طبق شنیده‌ها سفر این تیم به قطر لغو شده و فولادی‌ها قصد دارند در جزیره کیش این اردو را برگزار کنند. به همین منظور قطبی برای بازدید از ورزشگاه کیش و امکانات این جزیره روز گذشته سفری را به این جزیره داشت. فولادی‌ها قصد دارند در این اردو علاوه بر مرور تاکتیک‌های تمرینی چند بازی دوستانه را نیز برگزار کنند.

سرخ پوشان اهوازی در نقل و انتقالات نیم فصل تا این لحظه فقط بابک مرادی بازیکن سابق ملوان بندرانزلی را جذب کرده اند و مدیران این تیم در تلاش هستند تا با بازیکنان مد نظر افشین قطبی برای حضور در این تیم به توافق دست یابند. علاوه بر این قرار است تمرینات این تیم از فردا (یکشنبه) در اهواز پیگیری شود و قطبی پس از مشورت با دستیارانش لیست خروجی را در اختیار مدیران فولاد خوزستان قرار دهد.

فولاد خوزستان در نیم فصل نخست با ۱۸ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت و سرمربی این تیم قصد دارد با بر طرف کردن ضعف‌های تیمش در پست‌های مختلف، در نیم فصل دوم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با سایر مدعیان به رقابت بپردازد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مقصد بعدی قطبی چه تیمی خواهد بود؟

فولاد خوزستان ۲ - ۱ پرسپولیس+عکس

فولاد خوزستان- پرسپولیس ورزشگاه غدیر اهواز

0 نظر

ارسال نظر

capcha