اظهارات مربی تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط تیم ملی امید

اظهارات مربی تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط تیم ملی امید

به گزارش سراج24، رضا شاهرودی، پیشکسوت فوتبال ایران، درباره دیدار تیم‌های پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با تیم رسانه ورزش بیان کرد: دیدار خیرخواهانه‌ای بود که برای مرحوم شفیع و دانایی فر برگزار شد و برد و باخت در آن مهم نیست. درباره تیم ملی امید هم باید بگویم که تمرینات در آکادمی آغاز شده و تا ۲۳ دی ادامه دارد و سپس راهی قطر می‌شویم تا در یک تورنمنت حضور یابیم.

او افزود: امیدوارم در آن مسابقات بازی‌های خوبی ارائه دهیم و نیم نگاهی به قهرمانی داریم. به هر حال بازی‌های دوستانه کمک زیادی می‌کند و سبب می‌شود تا ترکیب تیم را بشناسیم. د‌ر هر تورنمنت بازیکنان جدیدی دعوت می‌شوند تا محک بخورند و بتوانیم تیم خوبی را عازم مسابقات مقدماتی المپیک کنیم، البته کار سختی داریم، اما امیدوارم همه ما کمک کنند تا پس از ۴۴ سال بتوانیم راهی المپیک شویم.

شاهرودی ادامه داد: البته من اعتقاد دارم که این اتفاق رخ می‌دهد ا‌ما کار سختی است و باید کمک شو‌د تا این تیم بتواند به این موفقیت برسد.  به احتمال زیاد حضور در اردوی کافا قطعی است و در آن مسابقات ۲، سه بازی انجام خواهیم داد.  بازیکنان خوبی داریم و به آن‌ها معتقد هستیم و امیدوارم بازیکنان  د‌ر سایه تلاش و کمک خدا بتوانند به المپیک برسند. این فرصت وجود د‌ارد تا مثل بازی با استرالیا مردم به حمایت از تیم امید بپردازند تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

مربی تیم ملی فوتبال امید ایران درباره شانس قهرمانی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات بیان کرد: تیم خوبی داریم و در سال ۱۹۹۶ که خود ما هم حضور داشتیم، تیم ملی به مقام سومی رسید که مشکلات داوری هم زیاد داشت. آرزوی موفقیت برای تیم ملی را دارم، زیرا کار سختی دارد و تیم‌های شرق آسیا هم از آمادگی خوبی برخور دار هستند. مانعی برای صعود از گروه خودمان  وجود ندارد، اما در مراحل حذفی کار سخت است.

او خاطرنشان کرد: مسائل داوری همیشه وجود د‌ارد و به خصوص اینکه بازی‌ها د‌ر یک کشور عربی برگزار می‌شو‌د. باید روی بحث هجومی بیشتر کار کنیم و اجازه ندهیم مشکلی پیش بیاید. این تیم ملی د‌ر جام جهانی نمره قبولی گرفت و می‌تواند جز سه تیم برتر آسیا با‌شد.

شاهرودی در مورد استفاده از ساختمان پک گفت: دو ما‌ه قبل مشکلاتی بر‌ا‌ی استفاده داشتیم ا‌ما الان مشکلی نیست و با مر‌بی بدنساز جدید تیم در آنجا تمرین خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha