مارکار آقاجانیان:

طبق فلسفه کی‌روش به دنبال بازی زیبا همراه با نتیجه هستیم

طبق فلسفه کی‌روش به دنبال بازی زیبا همراه با نتیجه هستیم

به گزارش سراج24، مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال درباره وضعیت تیم ملی در آستانه جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: همانطور که می‌دانید پس فردا اولین بازی ما در جام ملت‌های آسیاست و بازیکنان در شریط خوبی قرار دارند و چند مصدوم داریم که به غیر از جهانبخش همه به بازی با یمن می‌رسند. تمرینات خوبی داشتیم و بازیکنان از لحاظ روحی و روانی آماده این بازی هستند و مطمئن باشید طبق فلسفه کی روش به دنبال بازی زیبا همراه با نتیجه هستیم.  

او درباره اینکه بعضی‌ها می‌گویند، چون ایران در رنکینگ آسیا اول است شانس اول قهرمانی در جام ملت‌های آسیاست و باید راحت تیم‌های یمن، ویتنام و عراق را ببرد تا به فینال برود، گفت: ما تمام فکر و ذکرمان بازی اولمان است حتی درباره تیم‌های دیگر فکر نمی‌کنیم و همه هدفمان پیروزی در بازی اول برابر یمن است و به امید خدا  در زمان خودش به بازی‌های بعدی فکر می‌کنیم و تمرکزمان بر روی بازی با یمن است.  

مربی تیم ملی فوتبال درباره شرایط تیم ملی یمن تصریح کرد: کار‌های لازم را برای بازی با یمن انجام دادیم و برای همه حریفان خود احترام قائل هستیم و همانطور که گفتم به دنبال بازی زیبا توام با نتیجه خوب هستیم.  

او در پایان درباره اینکه کی روش برای بازی با یمن قصد دارد همه را شگفت زده کند،خاطر نشان کرد: من سئوال شما را متوجه نشدم، چون هیچ موقع ترکیب ما مشخص نبوده و نخواهد بود. بازیکنان همه شرایط خوبی دارند و هر کدام می‌توانند در ترکیب اصلی  قرار بگیرند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

مربی تیم ملی در اهواز

جواد نکونام سرمربی تیم ملی ایران شد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha