جذب علی محمدی توسط صنعت نفت آبادان

جذب علی محمدی توسط صنعت نفت آبادان

به گزارش سراج24، جلال الدین علی محمدی، هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان که در اکثر دیدار‌های این تیم در نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر برخلاف فصل گذشته نیمکت نشین بوده است در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

این بازیکن جلساتی را با مسئولان سپاهان اصفهان انجام داده است و به نظر می‌رسد جدایی او از این تیم قطعی است در همین خصوص پائولو سرجیو سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیستی که در اختیار مدیران این تیم قرار داده است نام این بازیکن به چشم می‌خورد.

مهم‌ترین دغدغه پائولو سرجیو (سرمربی تیم صنعت نفت آبادان) در نیم فصل دوم بر طرف کردن مشکل گلزنی تیمش است و از این رو در نظر دارد تا با جذب چند بازیکن در فاز هجومی این مشکل را بر طرف کند و صنعت نفت را به رده‌های بالایی جدول برساند.

همچنین باشگاه صنعت نفت نامه‌ای را برای جذب این بازیکن به باشگاه سپاهان ارسال کرده است و اگر اتفاق مشکل خاصی پیش نیاید این بازیکن در نیم فصل دوم به جمع زرد پوشان آبادانی خواهد پیوست.

البته باشگاه فوتبال سایپا هم خواستار معاوضه رضا دشتی با این بازیکن شده است که تا این لحظه باشگاه سپاهان با درخواست آن‌ها موافقت نکرده است.

علی محمدی سابقه بازی برای تیم ملی جوانان ایران و تیم‌های صبای قم و فجر سپاسی شیراز را در کارنامه خود دارد و در ۴۶ دیداری که برای تیم سپاهان به میدان رفته توانسته ۱۴ گل را به ثمر برساند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

قلعه نویی در نشست خبری بعد از باز ی با پرسپولیس حاضر نشد

سرجیو: خیلی آسان نیست که برابر پرسپولیس در آزادی بازی کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha