برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

به گزارش سراج24، تیم ملی تکواندو مردان کشورمان باید در اردیبهشت سال آینده در رقابت‌ها قهرمانی جهان منچستر شرکت کند تا بتواند سهمیه‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کند.

به همین منظور فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی کشورمان زمانی را برای یرگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی مشخص کرد تا مدعیان پوشیدن لباس تیم ملی با مبارزه روی شیاپ چانگ انتخابی بتوانند راهی اردو تیم ملی شوند.

آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی و سجاد مردانی به دلیل مدال آوری در رقابت‌های گرندپری و علی اشکوریان و محمد علی خسروی به دلیل کسب مدال در المپیک جوانان از حضور در مرحله اول مسابقات انتخابی معاف شدند و باید در انتخابی درون اردویی با نفرات راه یافته به مبارزه بپردازند.

مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو مردان از صبح روز چهارشنبه ۱۲ دی ماه آغاز شد که این رقابت‌ها با اتفاقات غیر منتظره‌ای همراه بود. حضور بیژن مقانلو سرمربی سابق تیم ملی در سالن برگزاری این مسابقات در روز نخست تا مصدومیت امیر محمد بخشی و حذف فرزان عاشورزاده در رقابت‌های انتخابی اتفاقاتی بود که شاید کمتر کسی آن را پیش بینی می‌کرد.

فرزان عاشورزاده که مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را در کارنامه خود دارد برابر مبین میرزایی از چهار محال و بختیاری شکست خورد تا کار کادر فنی برای انتخاب این ورزشکار با مشکل مواجه شود.

ابوالفضل یعقوبی دیگر تکواندوکار کشورمان که در این فصل از لیگ برتر در هیچ تیمی حضور ندارد با غیبت در مسابقات انتخابی تیم ملی نیز شگفتی دیگری در این رقابت‌ها ایجاد کرد تا احتمال حضور این هوگوپوش در اردوی تیم ملی کاهش پیدا کند.

مهدی خدابخشی نیز به دلیل مصدومیت از ادامه رقابت ها انصراف داد تا حذف او شگفتی های مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو را تکمیل کند.

اکنون در روز آخر از مسابقات انتخابی تیم ملی فریبرز عسگری در کنار علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی باید نظر خود را درباره نفرات راه یافته به تیم ملی بگیرند و در پایان لیست هوگوپوشان را اعلام کنند و این در حالی است که حضور عاشورزاده، امیر محمد بخشی و مهدی خدابخشی به تصمیم نهایی آن‌ها بستگی دارد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

چرا هیچ مربی‌ای حاضر نشده هدایت تیم امید را بپذیرد!؟

بازتاب سخنان رئیس جمهور ایران در رسانه عربی

تمرین تیم فوتبال بانوان در دوحه

0 نظر

ارسال نظر

capcha