مدیر برگزارکننده یک نمایشگاه به حضور گرافیست اسرائیلی در تهران واکنش نشان داد

مدیر برگزارکننده یک نمایشگاه به حضور گرافیست اسرائیلی در تهران واکنش نشان داد
به گزارش سراج24، نمایشگاه بین‌المللی پوستر آب با عنوان «به رنگ حیات» عصر پنجشنبه سیزدهم دیماه در باغ موزه قصر در حالی افتتاح شد که ۴۸ اثر از هنرمندان کشورهایی چون؛ ایران، آمریکا، لهستان، پرو، سوئیس، کره جنوبی، کنیا، چین، یونان، اکوادور، روسیه، اندونزی، فلسطین، فرانسه، مکزیک، اوکراین و اکوادور به نمایش گذاشته شد، اما در میان شرکت کنندگان، نام «یوسی لمل» گرافیست اسرائیلی ساکن تل آویو به چشم می‌خورد که اعتراضاتی را به همراه داشت.
 
واکنش مدیراجرایی نمایشگاه «به رنگ حیات» به حضور گرافیست اسرائیلی/ پیش از جنجال از ارائه آثارش جلوگیری کردیم

محمد اردوانی مدیر اجرایی برگزارکننده نمایشگاه «به رنگ حیات»، در واکنش به نمایش گذاشتن آثار گرافیست اسرائیلی در تهران، اظهار کرد: هرچند این هنرمند از حامیان شناخته شده فلسطین است، ولی قبل از آن که آثارش حاشیه‌ساز شود از نمایش گذاشتن آنها جلوگیری شد.

وی ادامه داد: سال ۹۳ قرار بود، نمایشگاهی از پوسترهای این یهودی ضد صهیونیسم ساکن تل‌آویو به مناسبت روز قدس در تهران برگزار شود اما شاید سال آینده این نمایشگاه با حمایت روایت فتح در تهران رونمایی شود.

مدیر اجرایی نمایشگاه «به رنگ حیات» یادآور شد: اثری از این هنرمند در نمایشگاه وجود ندارد و حواشی ایجاد شده غرض‌ورزی حزبی است که خوشبختانه قبل از شروع جنجال‌ها پیشگیری شد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha