با «حلقه نیاوران» نمی‌توان کشورداری کرد

با «حلقه نیاوران» نمی‌توان کشورداری کرد

به گزارش سراج24، جمشید ایرانی دبیر سیاسی جبهه اعتدالگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس درباره استعفای وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کابینه اظهار داشت: انتقادی که آقای قاضی‌زاده به دولت داشت از همان جنس انتقاد آقای آخوندی بود و آن اینکه دولت فاقد راهبرد و برنامه است.

وی افزود:‌ متأسفانه امروز به دلیل عملکرد ضعیف دولت و فاقد برنامه بودن همه بنا دارند که راهشان را جدا کنند و این به دلیل این است که هیچکس در دولت سرجای خودش نیست.

دبیر سیاسی جبهه اعتدالگرایان ادامه داد: اصلاح‌طلبان نیز همه یکی پس از دیگری از دولت روحانی جدا می‌شوند و آقای جهانگیری نیز انتقادات زیادی به دولت دارد که عدم اختیار وی در تغییر منشی فقط به کنایه پیاده شدن اصلاح طلبان از کشتی دولت، یکی از این انتقادات بود و خروج نیلی و طیب نیا هم از این جنس بود.

ایرانی با تأکید براینکه با حلقه نیاوران نمی‌توان کشورداری کرد، گفت: مشکل کابینه به خاطر تنگ‌نظری‌های نوبخت است و البته آقای نوبخت هم در حوزه مهار تورم بزرگترین ضربه را متوجه دولت روحانی کرد چرا که با این روند تولید و اشتغال کشور خوابید.

وی در پایان تأکید کرد: دولت آقای روحانی باید تا دیر نشده اصلاحات اساسی را در خود ایجاد کند و چون با توجه به این شرایط در کوتاه مدت تبدیل یک دولت ورشکسته می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم منتسب به وزیر بهداشت دولت سیزدهم جعلی است

رضایی، قاضی زاده هاشمی و همتی به سید ابراهیم رئیسی تبریک گفتند

انصراف قاضی زاده هاشمی از انتخابات ریاست جمهوری کذب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha