برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

به گزارش سراج24، مسابقات انتخابی تیم ملی مردان از صبح امروز چهارشنبه ۱۲ دی ماه با حضور هوگوپوشان در محل فدراسیون تکواندو آغاز شد. تکواندوکاران کشورمان از امروز تا روز شنبه در اوزان مختلف با یکدیگر به رقابت  می‌پردازند تا نفرات برتر هر وزن با تصمیم کادر فنی راهی اردوی ابتدایی تیم ملی شوند.

حضور سرمربی سابق تکواندو در رقابت های انتخابی تیم ملی

هوگوپوشان در وزن‌های منهای ۵۸ و منهای ۷۴ کیلوگرم روی شیاپ چانگ رفتند تا با ارائه بهترین عملکرد بتواند شانس حضور در تیم ملی را بدست آورند.در وزن منهای ۵۸ کیلوگرم  محمد کاظمی، هادی تیران و محمد حسن پلنگ افکن نفراتی هستند که پیش از این هم سابقه حضور در تیم ملی را داشتند و عملکرد قابل قبولی را از خود ارائه دادند.

بیژن مقانلو که سابقه هدایت تیم ملی تکواندو کشورمان را در کارانامه خود دارد امروز صبح با حضور در محل فدراسیون در کنار فریبرز عسگری و علی محمد بسحاق سرمربی و مربی کنونی تیم ملی به نظارت عملکرد ملی پوشان پرداخت.

حضور سرمربی سابق تکواندو در رقابت های انتخابی تیم ملی

وحید عبداللهی نیز که به تازگی به کادر فنی تیم ملی اضافه شده است از همین ابتدا در کنار سرمربی تیم ملی عملکرد ملی پوشان را در نظر گرفته بود.

در روز پنجشنبه نیز در دو وزن منهای ۶۸ و ۸۰ کیلوگرم هوگوپوشان روی شیاپ چانگ به مبارزه می‌پردازند که در میان آن‌ها امیر محمد بخشی، سینا بهرامی، امیرحسین امیدی نفراتی هستند که در این مدت در لیگ برتر و رقابت‌های جهانی عملکرد درخشانی داشتند و از شانس‌های اصلی این دو وزن محسوب می‌شوند.در روز جمعه نیز هوگوپوشان باید در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم و مثبت ۸۷ کیلوگرم به رقابت می‌پردازند که در این میان حضور فرزان عاشورزاده، سروش احمدی، سعید رجبی تکواندوکارانی هستند که سابقه حضور در تیم ملی و رقابت‌های مختلف جهانی را داشتند و توانستند عملکرد مناسبی از خود ارائه دهند.

حضور سرمربی سابق تکواندو در رقابت های انتخابی تیم ملی

اما در آخرین روز از این رقابت هاهوگوپوشان در وزن منهای ۵۴ و ۸۷ کیلوگرم به رقابت می‌پردازند تا در نهایت طبق عملکرد تکواندوکاران و تصمیم کادرفنی در هر وزن ۳ نفر راهی اردو تیم ملی شوند و پس از آن ترکیب اصلی تیم ملی بعد از برگزاری رقابت انتخابی درون اردویی برای مسابقات قهرمانی جهان منچستر مشخص شود.

گفتنی است اردوی تیم ملی تکواندو از اول بهمن ماه سال جاری زیر نظر کادر فنی در محل فدراسیون به منظور آمادگی برای مسابقات قهرمانی جهان منچستر آغاز می‌شود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

فریبرز عسگری: مسیر ما به المپیک ۲۰۲۰ توکیو ختم می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha