تایلند مدعی جدید قهرمانی جام ملت های آسیا

تایلند مدعی جدید قهرمانی جام ملت های آسیا

به گزارش سراج24، به نقل از کوره، محمد ابوتریکه بازیکن سابق تیم ملی فوتبال مصر، حضور تیم‌های عربی در جام ملت های آسیا را باعث خرسندی جهان عرب دانست و عنوان کرد: با حضور تیم‌های قدرتمندی از شرق و غرب آسیا کسب جام برای تیم‌های عربی دشوار است.

او معتقد است ایران، ژاپن و استرالیا و کره جنوبی بیشتر شانس را برای کسب عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا دارند. وی درباره این تیم‌ها افرود: آن‌ها از نظر نحوه بازی، نوع بدن سازی و آماده سازی تیمی کاملا با سایر رقبا متفاوت هستند. من فکر می‌کنم این تیم‌ها حداقل ۲ سال از بقیه جلوتر هستند و تلفیق تیم‌های ضعیف و قوی باعث شده است که نحوه نگرش به قهرمانی در تیم‌های قوی متفاوت باشد که در نتیجه باعث سخت‌تر شدن تورنمنت می‌شود.

ابوتریکه درباره تیم ملی فلسطین گفت: مایه مباهات است که فلسطین در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا حضور دارد، اما کار این تیم برای کسب جام دشوار است. با وجود تیم‌های بسیار قوی در سطح قاره آسیا، آن‌ها باید چهره متمایزی از خود نشان دهند تا بتوانند به فینال این رقابت‌ها راه پیدا کنند.

ابوتریکه تصریح کرد: با این حال بازیکنان تیم‌های عربی باید خود را با این تیم‌ها هماهنگ کنند. تیم‌های قوی آسیا از بازیکنان خوب و مربیان طراز اولی بهره می‌برند که قابلیت قهرمانی دارند.

مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات ۱۵ دی ماه با دیدار تیم‌های ملی فوتبال امارات و بحرین آغاز می‌شود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حماسه سازی اماراتی‌ها از برگزاری جام ملت‌های آسیا

خلاصه دیدار تایلند و چین + فیلم

داور ازبکستانی پنالتی های ایران را ندید

0 نظر

ارسال نظر

capcha