تنها عضو باقی مانده از هیئت مدیره سرخپوشان جعفر کاشانی است

تنها عضو باقی مانده از هیئت مدیره سرخپوشان جعفر کاشانی است

به گزارش سراج24، پس از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی و خروج محمد حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی گلپایگانی از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، اکنون تنها عضو باقی مانده از هیئت مدیره سرخپوشان جعفر کاشانی است.

او که به عنوان رئیس هیئت مدیره فعالیت می‌کند، همچنان در پست خود حضور دارد و بازنشسته نیست. حدود یک ماه است که حاجی بیگی و روغنی از پرسپولیس رفتند، اما هنوز جایگزینان آن‌ها انتخاب نشدند تا تنها کاشانی عضو هیئت مدیره سرخپوشان باشد. برای پیگیری این موضوع با یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس گفتگو کردیم و او در این باره بیان کرد: هنوز سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان برنامه‌ای برای انتخاب اعضای هیئت مدیره پرسپولیس ندارد و نمی‌دانم انتخاب افراد جدید چه زمانی صورت می‌گیرد.

البته از افشین پیروانی به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس یاد می‌شود که هنوز هیچ مسئولی این خبر را تایید نکرده است. انتخاب اعضای هیئت مدیره برای باشگاه پرسپولیس بسیار مهم است، زیرا در فصل نقل و انتقالات زمستانی می‌تواند کمک زیادی برای جذب بازیکن کند.

خبر دیگر اینکه، در حال حاضر ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس است و باید به زودی مدیرعامل این تیم معرفی شود.

پرسپولیس تهران در لیگ برتر فوتبال ایران با کسب ۳۱ امتیاز در رده سوم قرار دارد و تلاش می‌کند تا با هدایت برانکو ایوانکوویچ برای سومین بار متوالی در لیگ به مقام قهرمانی برسد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha