بررسی ستاره‌ها و استعدادهای تیم ملی فوتبال ایران+عکس

بررسی ستاره‌ها و استعدادهای تیم ملی فوتبال ایران+عکس

به گزارش سراج24، سایت فاکس اسپورت آسیا در گزارشی به بررسی وضعیت کلی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ پرداخت و نوشت: با وجود شرایط خوبی که تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت، شکست ۱ بر صفر برابر تیم ملی فوتبال اسپانیا و همچنین تساوی برابر تیم ملی فوتبال پرتغال سبب شد تا ایران از حضور در بین ۱۶ تیم مرحله حذفی رقابت‌ها بازماند.

ایران حداقل باید به مرحله نیمه نهایی رقابت ها راه یابد/آزمون و حسینی استعدادند

سایت فاکس اسپورت در ادامه نوشت: بلافاصله تیم ملی فوتبال ایران توانست به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ شناخته شود و این موضوع به راحتی در وضعیت تیم ملی فوتبال ایران قابل مشاهده است. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز در حالی که مشکلات فراوانی در تیم خود دارد و برخی از بازیکنان کلیدی خود را به دلیل مصدومیت از دست داده، اما به نظر می‌رسد موفق باشد و این سوال وجود دارد که آیا ایران می‌تواند در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ بار دیگر قهرمان آسیا شود؟

سایت فاکس اسپورت آسیا همچنین نوشت: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و مسعود شجاعی نیز کاپیتان این تیم است. تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دور جام ملت‌های آسیا در مرحله یک چهارم نهایی پس از شکست برابر تیم ملی فوتبال عراق از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ حذف شد.

بررسی ستاره ها و استعداد های تیم ملی فوتبال ایران

ایران حداقل باید به مرحله نیمه نهایی رقابت ها راه یابد/آزمون و حسینی استعدادند

سردار آزمون: بازیکن ۲۴ ساله تیم ملی فوتبال ایران که به تازگی از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرده بود با این حال بار دیگر به تیم ملی ایران بازگشت. آزمون ۷ سال است که در روسیه فوتبال بازی می‌کند و تجربه خوبی نیز در رقابت‌های فوتبال اروپا دارد و برابر تیم‌های بزرگ بایرن مونیخ و یا حتی اتلتیکو مادرید نیز قرار گرفته است. آزمون می‌تواند به خوبی از موقعیت‌های تیمش استفاده کرده و با جهش هوشمندانه و توانایی بالای خود تیم حریف را تحت فشار قرار دهد.

ایران حداقل باید به مرحله نیمه نهایی رقابت ها راه یابد/آزمون و حسینی استعدادند

مجید حسینی: بازیکن ۲۲ ساله تیم ملی فوتبال ایران پس از مصدومیت سعید عزت اللهی جایگزین او شد. حسینی یک مدافع قدرتمند است و پس از مصدومیت روزبه چشمی در تیم ملی فوتبال ایران تجربه رویارویی برابر تیم‌های اسپانیا و پرتغال را در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ دارد. حسینی به اندازه کافی توانسته استعداد خود را در تیم ترابزون اسپور ترکیه نشان دهد و هنوز از حضور در لیگ برتر ترکیه نا امید نشده است.

دیدار های حساس تیم ملی فوتبال ایران

دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم‌های کره جنوبی و یا عربستان سعودی می‌تواند یکی از سنتی‌ترین و حساس‌ترین دیدار‌های فوتبال ملی آسیا باشد که در طول سالیان اخیر این اتفاق رخ نداده است. با در نظر گرفتن کیفیت تیم‌ها نیز هر رقابتی برای تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند دشوار باشد، اما شاگردان کی روش حداقل باید به مرحله نیمه نهایی رسیده و حتی به راحتی می‌توانند تمام مراحل جام ملت‌های آسیا برای قهرمانی را طی کنند.

این در حالی است که کارلوس کی روش مدعی شد رسیدن ایران به نیمه نهایی یک رویا است و بر خلاف فاکس اسپورت که نیمه نهایی را برای ایران حداقل می‌داند.

سایت فاکس اسپورت همچنین در گزارشی دیگر احسان حاج صفی را به عنوان یکی از ۱۰ با سابقه در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ تلقی کرد که می‌تواند این سابقه چندین ساله او در تیم ملی فوتبال ایران برای شاگردان کارلوس کی روش مفید باشد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

قدوس پنجمین بازیکن سال تیمش شد

حضور 2 دستیار ویلموتس برای تماشای دیدار پرسپولیس- داماش

0 نظر

ارسال نظر

capcha