انتقاد روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب به ترکیب جدید شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان

انتقاد روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب به ترکیب جدید شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان

به گزارش سراج24، شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در روزهای گذشته دور جدید فعالیت‌هایش را آغاز کرد و اعضای هیئت رئیسه آن انتخاب شدند.

محمدرضا عارف، سید عبدالواحد موسوی لاری، الیاس حضرتی، شهیندخت مولاوردی و آذر منصوری به‌عنوان رییس، نواب رئیس و دبیران این شورا انتخاب شده بودند. همچنین یدالله طاهرنژاد به‌عنوان رئیس کارگروه استانها، الهه کولایی به‌عنوان رئیس کارگروه سیاست‌گذاری، محمود صادقی به‌عنوان رئیس کارگروه پایش و ارزیابی و  فاطمه راکعی به‌عنوان رئیس کارگروه ارتباطات و رسانه این شورا انتخاب شدند.

آذر منصوری عضو هیئت رئیسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در توئیتی نوشت که "در ترکیب هیئت رئیسه جدید شورای عالی سیاستگذاری چهار زن حضور دارند؛ کولایی، راکعی، مولاوردی و منصوری، این ترکیب به‌طور قطع پیام تغییر به‌دنبال دارد. امید که این شورا بتواند در دور جدید فعالیت خود رویکرد و پیام‌های امیدبخشی را برای ایران امروز به‌همراه داشته باشد".

بااین‌حال توئیت منصوری چندان به مذاق اصلاح‌طلبان خوش نیامد و برخی خبرنگاران اصلاح‌طلب و حامی دولت نسبت به این خبر، واکنش منفی داشتند.

برای مثال خبرنگار روزنامه شرق در کامنتی می‌نویسد: خانم منصوری، امثال این خانم‌ها همه این سالها در همه مناصب انتخابی و انتصابی منتخب و منتصب شده‌اند. این انتخاب و انتصاب هیچ پیام تغییری ندارد فقط پیام تکرار دارد، تکرار حلقه خودی و بسته زنان اصلاح‌طلب.

یک خبرنگار دیگر حامی دولت نیز در انتقاد به توئیت آذر منصوری نوشت: این ترکیب، قطعاً پیام‌های بسیاری دارد از جمله اینکه دختران و زنان جوان مخصوصاً آنها که ژن خوب ندارند، جایی در سیاستگذاری‌ها، تصمیم‌سازی‌ها و اجرا در مناصب انتخابی و انتصابی اصلاح‌طلبان هم ندارند... .

به گزارش تسنیم، شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از زمان تشکیل تاکنون مورد انتقاد بسیاری از چهره‌های اصلاح‌طلب قرار داشت. تاکنون احزابی مانند حزب مردم‌سالاری به‌دبیرکلی کواکبیان، مجمع نیروهای خط امام به‌دبیرکلی هادی خامنه‌ای، حزب اسلامی کار به‌دبیرکلی حسین کمالی و برخی دیگر از تشکل‌ها از حضور در جلسات این شورا خودداری می‌کنند.

قرار است با تشکیل پارلمان اصلاحات، شورای عالی سیاست‌گذاری منحل شده و پارلمان اصلاحات وظیفه برنامه‌ریزی برای ورود به انتخابات‌ توسط اصلاح‌طلبان را به‌عهده بگیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اپوزیسیون از مواضع اصلاح طلبان سوء استفاده می‌کند

فیلم| اصلاح طلبان با چه رویی از پاسخگویی شانه خالی می کنند؟

اختلاف طیف های مختلف اصلاح طلبان با قتل میترا استاد توسط شهردار سابق تهران بالاگرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha