وزارت بهداشت ۱۰ هزار نیرو را از درآمد اختصاصی خود حقوق می‌دهد

وزارت بهداشت ۱۰ هزار نیرو را از درآمد اختصاصی خود حقوق می‌دهد

به گزارش سراج24، بهروز بنیادی در گفت‌وگو با تسنیم، در ارتباط با موضوع استعفای وزیر بهداشت اظهار داشت: بنظر این استعفا صحت دارد زیرا روابط عمومی وزارت بهداشت نیز این مسئله را تکذیب نکرده و اخبار دال بر صحت این موضوع است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس عنوان کرد: بنظر نمی‌رسد ایشان صرفا به دلیل کاهش اعتبارات حوزه بهداشت و درمان ایشان استعفا داده باشند؛ اگر که تصمیمشات جدی باشد دلایل را بیان خواهند کرد.

بنیادی گفت: در جلسات متعدد کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز که در بحث بودجه مطرح شده در حال حاضر بیش از 10 هزار نفر را وزارت بهداشت از درآمد اختصاصی خود حقوق می‌دهد و این وظیفه حاکمیت است که این مهم را انجام دهد. بیمارستان‌های زیادی ساخته شده و برای نیروها در سازمان برنامه و بودجه فکری نشده و اگر سازمان در این بخش این بار را از دوش وزارت بهداشت بردارد مشکل خاصی دیگری نخواهیم داشت.

نماینده مردم کاشمر در مجلس همچنین در مورد انتخاب استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: وضعیت استاندار خراسان رضوی همچنان نامعلوم است و باید از وزیر کشور بخواهیم با توجه به وسعت و مسائل استان سریع‌تر وضعیت تعیین تکلیف شود.

وی ادامه داد: البته در این مدت آقای میرزایی به عنوان سرپرست استانداری خراسان رضوی به خوبی مسائل را مدیریت کرده‌اند و در مسیر توسعه استان خدشه‌ای وارد نشده است. اسامی مطرح شده در همین حد شایعاتی است که وجود دارد و فکر می‌کنم باید ظرف دو هفته آینده وضعیت استان مشخص شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

رضایی، قاضی زاده هاشمی و همتی به سید ابراهیم رئیسی تبریک گفتند

انصراف قاضی زاده هاشمی از انتخابات ریاست جمهوری کذب است

ویدئو/ سپردن درمان به بانیان وضع موجود، مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کروناست

0 نظر

ارسال نظر

capcha