هفته بیستم لیگ جزیزه؛

پیروزی لیورپول مقابل آرسنال

پیروزی لیورپول مقابل آرسنال

به گزارش سراج24، در حساس ترین دیدار هفته بیستم لیگ جزیزه، تیم لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان آرسنال بود که با نتیجه پر گل پنج بر یک حریف را در هم کوبید.

آرسنال در این بازی با گل زودهنگام و دقیقه 11 اینسلی میتلند نیلز از میزبان خود پیش افتاد اما برتری آنها تنها سه دقیقه دوام داشت و روبرتو فیرمینو بازی را در دقیقه 14 به تساوی کشاند. فیرمینو دو دقیقه بعد دومین گل خود و تیمش را زد و لیورپول از حریف پیش افتاد. سپس سادیو مانه در دقیقه 32 سومین گل لیورپول را زد و محمد صلاح در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم از روی نقطه پنالتی گل چهارم را هم زد تا لیورپول با پیروزی چهار بر یک در نیمه نخست به رختکن برود . آرسنال نیز برای چهارمین بار در تاریخ خود در نیمه نخست چهار گل خورد.

در نیمه دوم نیز شاگردان کلوپ یک گل دیگر به ثمر رساندند و باز هم فیرمینو در دقیقه 65 از روی نقطه پنالتی زد تا هت‌تریک کند.

لیورپول با این نتیجه 54 امتیازی شد تا سال را با پیروزی پر گل تمام کند و اختلافش در صدر جدول با تاتنهام رده دومی به 9 امتیاز افزایش دهد. آرسنال نیز با تحمل چهارمین شکست فصل خود، 38 امتیازی و در رتبه پنجم باقی ماند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تاثیر ستاره مسلمان لیورپول در کاهش اسلام هراسی +فیلم

لیورپول ۲ - تاتنهام ۰

آخرین تمرین تیم‌های تاتنهام و لیورپول +تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha