درخشش جهانبخش در آستانه خاموشی قرار گرفت

درخشش جهانبخش در آستانه خاموشی قرار گرفت

به گزارش سراج24، علیرضا جهانبخش، ستاره جوان تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه برایتون یکی از معدود بازیکنان ایرانی است که در سال های اخیر توانسته به یکی از لیگ های مطرح اروپایی سفر کرده و به فوتبال حرفه ای خود بپردازد.

جهانبخش که توانسته بود در لیگ هلند به ستاره بی چون و چرای فصل تبدیل شود و با به ثمر رساندن 21 توانست عنوان آقای گلی فصل اردیویژه را به دست آورد تا با آمار نسبتا عالی خود در طول یک فصل فوتبالی با قیمتی نسبتا خوب از سوی باشگاه هلندی به فروش گذاشته شده و راهی لیگ برتر جزیره شود.

اما همین تصمیم او سبب شد تا جهانبخش وارد روز های تیره و تاری به سبب مصدومیتش در دیدار برابر تیم فوتبال اورتون شود.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان 619 حضور خود در لیگ برتر انگلیس هنوز گلی به ثمر نرسانده و همچنین حضور او در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در مسابقات جام ملت های آسیا 2019 سبب شده تا سرمربی تیم برایتون واکنشی جالب توجه نسبت به غیبت او دیگر بازیکنان غایب تیمش انجام دهد.

نزول جایگاه جهانبخش در تیم برایتون/آیا ستاره ایرانی کنار گذاشته می شود؟

گفتنی است در روزهای نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا قرار بود تا آقای گل ایرانی لیگ برتر هلند به عنوان مهاجمی قدرتمند و گلزن و همچنین تکنیکی به تیم فوتبال برایتون اضافه شود تا این تیم در اولین دوره حضور خود در لیگ برتر انگلیس بتوند جایگاه قابل توجهی به دست آورد با این حال اما جهانبخش به بازیکن نیمگت نشین تیم یا غایب اصلی دیدار ها تبدیل شده است.

به همین منظور اما سرمربی تیم فوتبال برایتون عنوان کرده است که غیبت جهانبخش و حضور او در جام ملت های آسیا هیچ نگرانی برای او ایجاد نکرد و با خیالی آسوده به مصاف تیم فوتبال اورتون خواهد رفت.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha