علیرضا فغانی متهم شد

علیرضا فغانی متهم شد

به گزارش سراج24، باشگاه سپاهان به آرای کمیته انضباطی و حکم صادر شده علیه این تیم در بازی معوقه  با پرسپولیس  معترض است  به همین علت این باشگاه اعتراض رسمی  خود را به این رای کرده است.

کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال چند روز پیش آرای بازی پرسپولیس و سپاهان اعلام کرد و طی این حکم باشگاه سپاهان از حضور تماشاگران خود  در یک بازی خانگی محروم شد و کی روش استنلی مهاجم این تیم هم با محرومیت یک جلسه ای مواجه شد.

علاوه بر این کی روش استنلی و ولادیمیر کومان 2 بازیکن خارجی سپاهان از فغانی داور بازی این تیم برابر پرسپولیس به علت رفتار نامناسبش به کمیته اخلاق شکایت کردند.

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان ضمن تایید این مطلب در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: ما شکایتی نکردیم بلکه اعتراض خود را بابت حکم صادر شده بازی با پرسپولیس اعلام کردیم. معتقدیم که رای صادر شده سخت گیرانه بوده است و از مسئولان درخواست تجدید نظر داریم.

او بیان کرد: هواداران پرسپولیس ترقه پرتاب کردند و نباید طرفداران ما یک جلسه با محرومیت مواجه می شدند و به نظرم رای صادر شده سخت گیرانه بود و فقط این نوع آرا برای سپاهان صادر می شود. در سال 86 هم حکمی عجیب و غریب  و تاریخی برای ما صادر کردند و تیم ما را  3 ماه و نیم  از میزبانی محروم کردند و مجبور بودیم در لابی هتل ها تمرین کنیم.

تابش درباره اعتراض 2 بازیکن خارجی به کمیته اخلاق گفت: بله  کی روش استنلی و کومان مدعی بودند که داور بازی در طول بازی به این 2 بازیکن توهین کرده است بنابراین آنها به کمیته اخلاق شکایت کردند. 2 بازیکن خارجی ما بی ادب و اهل فحاشی نیستند و معتقدند که آنها مورد فحاشی قرار گرفتند و باید به اعتراضشان رسیدگی شود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

عملکرد خوب سپاهان اصفهان در فصل نقل و انتقالات تابستانی

فغانی داور دیدار ایران و سوریه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha