برترین‌های انتخابی تیم ملی از نظر کادر فنی، مجوز حضور در جام تختی را کسب کردند

برترین‌های انتخابی تیم ملی از نظر کادر فنی، مجوز حضور در جام تختی را کسب کردند

به گزارش سراج24، مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان با حضور کشتی گیران مدعی پوشیدن دوبنده تیم ملی به استثنای مدال آوران رقابت‌های جهانی بزرگسالان، زیر ۲۳ سال و جوانان طی روز‌های ۵ تا ۷ دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

این مسابقات با حضور ۱۴۲ فرنگی کار و ۱۶۱ آزادکار شامل نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور گروه الف، ب. و ج. نفرات اول مسابقات عمومی، کشتی گیرانی تیم‌های ملی زیر ۲۳ سال و جوانان که در مسابقات جهانی صاحب مدال نشدند، سهمیه کادر فنی و سهمیه استان‌ها در سه روز متوالی به صورت همزمان در دو رشته آزاد و فرنگی برگزار شد.

کادر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد به عنوان اعضای کمیته فنی بر این مسابقات نظارت داشتند و با درخواست آن‌ها نیز بین نفرات سوم این مسابقات، کشتی برگزار شد.

مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی با استقبال خوب تماشاگران تهرانی در سالن شهدای هفتم تیر تهران همراه بود و این مسابقات به صورت مستقیم از شبکه ورزش سیما و رادیو ورزش برای علاقمندان به ورزش ملی کشور پخش شد.

با توجه به صلاحدید کادر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نفرات برتر این مسابقات مجوز حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی که بهمن ماه سال جاری به ترتیب در دو رشته فرنگی (۴ و ۵ بهمن ماه اندیمشک) و آزاد (۱۸ و ۱۹ بهمن ماه کرمانشاه) برگزار می‌شود را بدست آوردند.

در این مسابقات بیشتر کشتی گیران مطرح کشور حضور داشتند و کادر فنی تیم‌های ملی شناخت خوبی نسبت به وضعیت کشتی کشور بدست آورد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جهانگیری زمان اهدای پاداش مدال آوران را اعلام کرد

بازگشت مدال‌آوران پارالمپیک به کشور/ غیبت عجیب وزیر ورزش و معاونانش در فرودگاه

تقدیر از مدال آوران آسیایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha