طارمی جز خرید پرسپولیس نیست

طارمی جز خرید پرسپولیس نیست

به گزارش سراج24، در نشستی که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار با پارس جنوبی جم با با ایرج عرب، سرپرست این باشگاه داشت، بیان کرد ۳ بازیکن در پست‌های مدافع میانی، مدافع چپ و مهاجم جذب شوند که این اتفاق افتاد و   کار های مربوط به حضور محمد نادری در پرسپولیس انجام شده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این بازیکن امروز یا فردا سرخپوش می شود. همچنین سرمربی کروات پرسپولیس دیگر نیازی به بازیکنی در خط دفاع ندارد و در صدد است تا با بازیکنان کنونی کار خود را ادامه دهد.

البته برای جذب بازیکن در خط حمله پرسپولیس، جنجال های زیادی بوجود آمده است. پس از عملکرد ضعیف رضا قوچان نژاد در تیم فوتبال آپوئل نیکوزیا قبرس، پرسپولیسی ها با گوچی مذاکراتی انجام دادند تا او را به خدمت بگیرند اما پس از اینکه باشگاه پرسپولیس مذاکرات ابتدایی خود را برای جذب این بازیکن انجام داد 2 طرف به در بسته خوردند و حالا احتمال دارد این انتقال انجام نشود.

رقم پیشنهادی پایین سرخپوشان برای یک سال و نیم سبب شد تا قوچان نژاد به پرسپولیسی ها جواب منفی دهد اما کماکان مذاکرات درحال انجام است تا این بازیکن به پرسپولیس بپیوندد. البته در ساعات گذشته پس از اینکه مشخص شد مذاکرات پرسپولیس با گوچی منتفی شده، از مهدی طارمی به عنوان یکی از گزینه پرسپولیس برای خط حمله نام می بردند که تکذیب شد.

مهاجم 26 ساله بوشهری فوتبال ایران سابقه بازی در تیم های شاهین بوشهر، ایرانجوان بوشهر و پرسپولیس را دارد و مدتی است برای الغرافه قطر بازی می کند.

برانکو هنوز بازیکن جدیدی را به باشگاه معرفی نکرده و به احتمال زیاد مهاجم کروات به خط حمله پرسپولیس اضافه می شود.

سرخپوشان تاکنون موفق به جذب سعید کریمی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی و مهدی شیری شدند و انتقال نادری به جمع سرخپوشان هم قطعی شده است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha