محجوب: عده ای به دنبال تقویت خط جدایی اصلاحات از دولت هستند

محجوب: عده ای به دنبال تقویت خط جدایی اصلاحات از دولت هستند

به گزارش سراج24، چندی پیش سعید حجاریان یکی از تحلیل‌گران  شاخص اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفته بود "اصلاح‌طلبان هیچ‌گاه با روحانی عقدی به‌معنای ائتلاف نبسته بودند و حالا که‌ آقای روحانی از خودش عبور کرده، طبیعی است که برخی اصلاح‌طلبان با او زاویه پیدا کنند". (متن خبر)

چندی بعد محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم و در پی اظهارات حجاریان، گفته بود "این‌که ما در سال 96 با گروهی نشسته باشیم و با هم چیزی را به‌‌عنوان ائتلاف امضا کرده باشیم خیر، نه در سال 92 این کار را کرده‌ایم و نه در سال 96". (متن خبر)

پس از این اظهارات، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب، واکنش‌های متفاوتی به این موضوع داشتند.

در همین زمینه علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دبیرکل خانه کارگر در گفت‌وگو با  تسنیم ، با تأکید بر اینکه این گفته آقای واعظی واقعیت ندارد، گفت: حتماً ضرورت ندارد که عده‌ای در زمان انتخابات با یکدیگر ائتلاف کنند و بیانیه‌ای صادر کنند همان اندازه که با یکدیگر هم‌سو باشند خودش برای یک ائتلاف نانوشته کفایت می‌کند.

وی ادامه داد: قطعاً زمانی که عده‌ای با هم، همسو می‌شوند در یک مسیر گام برمی‌دارند و از حیثیت یکدیگر دفاع می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه باید شئون عمومی در هر حالی رعایت شود، افزود: دولت و آقای روحانی باید متشکر اصلاح‌طلبان و آنهایی که در انتخابات برای قوام نظام شرکت کردند، باشند.

دبیرکل خانه کارگر تصریح کرد: افراد مختلف نباید با برخی اظهارات خود خط جدایی دولت از اصلاح‌طلبان را تقویت کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

انتخابات اسفند ماه فرصتی مناسب است تا مردم علف‌های هرز را هرس کنند/ روحانی میز ریاست را دوست دارد و اهل استعفا دادن نیست

فیلم| چرا اصلاح طلبان دنبال استعفای روحانی هستند؟

فیلم| اصلاح طلبان با چه رویی از پاسخگویی شانه خالی می کنند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha