محمد ترکاشوند:

عقیده ندارم که نوسان داریم

عقیده ندارم که نوسان داریم

به گزارش سراج24، محمد ترکاشوند بعد از پیروزی مقابل تیم شهرداری ارومیه گفت: این تیم در پایان نیم فصل نخست تغییر و تحولاتی داشت و برای پیروزی به این بازی آمده بود.

وی ادامه داد: تیم پیکان در ست اول کمی گم بازی کرد زیرا شناختی نسبت به نوع بازی کردن این تیم نداشتیم و همین امر باعث شده بود در ست اول به اندازه کافی بر بازی مسلط نباشیم. اما رفته رفته شناخت کافی پیدا کردیم.

ترکاشوند در ادامه گفت: بازیکنان نزدیک به 10 روز از شرایط بازی دور بودند و برخی اشتباهات قابل درک و طبیعی بود. تیم ما تیم جوانی است و استرس و ترس از باخت داشتند. این بار روانی که از روی دوش آن ها برداشته شد، در ست سوم بهتر و مسلط تر کار کردیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان افزود: تیم ما با سرویس های هدف دار توانست دریافت تیم حریف را با مشکل مواجه کند و همچنین دفاع روی تور خوبی در ست سوم و چهارم داشتیم و منجر به پیروزی ما شد. توپ گیری و توپ های برگشتی کمی مشکل داشتیم که باید در تمرینات آن را حل و فصل کنیم.

ترکاشوند درباره نوسان تیمش در مسابقات گفت: من عقیده ندارم که نوسان داریم اما تیم ما جوان است و این جوان بودن موجب شده است که فراز و نشیب هایی داشته باشد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سایپا صفر – خاتم اردکان ۳

روایتی از مرگ 10 دقیقه‌ای مربی تیم والیبال پیکان

0 نظر

ارسال نظر

capcha