مهدی ترابی: مهم نیست کدام بازیکن بازی کند، مهم کسب نتیجه است

مهدی ترابی: مهم نیست کدام بازیکن بازی کند، مهم کسب نتیجه است

به گزارش سراج24، مهدی ترابی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان، درباره لیست نهایی تیم ملی فوتبال کشورمان برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ گفت: خدا را شکر مکی کنم که توانستم در لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ حضور داشته باشم. امیدوارم تیم ملی پس از سال‌ها بتواند نتایج خوبی را به دست آورد و مردم ایران خوشحال شوند.

ترابی درباره با خط خوردن نام برخی از بازیکنان از لیست تیم ملی پیش از حضور در جام ملت‌های آسیا گفت: این موضوع برای ما نیز سخت است و چراکه این بازیکنان زحمات بسیاری کشیده اند، اما قطعا دعا گوی ما هستند تا در جام ملت‌ها موفق شویم. بی شک این بازیکنان در تیم‌های لیگ برتری خود موفق خواهند بود.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان درباره دیدار برابر تیم ملی فوتبال فلسطین گفت: دیدار برابر تیم ملی فلسطین خوب و تا اندازه‌ای شبیه به دیدار برابر یمن بود. امیدوارم از این بازی درس گرفته باشیم تا در ادامه به ما کمک کند و بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

ترابی درباره شرایط بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: شرایط تیم ملی بسیار خوب است. مهم نیست کدام بازیکن بازی کند، مهم کسب نتیجه است. همه‌ی بازیکنان باید تلاش کنیم تا تیم ملی فوتبال کشورمان موفق شود و با کسب نتایج خوب دل مردم را شاد کنیم.

ترابی در پایان خطاب به هوادران گفت: هواداران همه جا باید تیم ملی فوتبال کشورمان را حمایت کنند. مردم دوست دارند تیم ملی نتایج خوبی را کسب کند و ما نیز خواستار آن هستیم تا ما را دعا کنند تا بتوانیم پس از سال‌ها نتایج خوبی را کسب کنیم و قهرمان شویم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ترابی: مردم اصفهان مهمان نواز هستند و ترسی برای حضور در ورزشگاه اصفهان نداریم

ترابی: در آسیا و ایران مظلوم هستیم

بازتاب مصدومیت ترابی در رسانه عربی

0 نظر

ارسال نظر

capcha