اشتباه رسانه ویتنامی درباره هافبک تیم ملی ایران

اشتباه رسانه ویتنامی درباره هافبک تیم ملی ایران

به گزارش سراج،

مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات در حالی از ۱۵ دی با دیدار تیم‌های امارات و بحرین آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش در گروه D. این مسابقات با یمن، ویتنام و عراق همگروه است و تلاش می‌کند تا به عنوان قهرمانی برسد.

کارلوس کی روش برای انتخاب ۲۳ بازیکن نهایی خود، سعید عزت اللهی، علی کریمی، سید حسین حسینی، محمدرضا خانزاده، علی علیپور و علی قلی زاده را از فهرست تیم ملی خط زد تا دیگر بازیکنان آماده حضور در جام ملت‌ها شوند. رسانه‌های ویتنامی به دلیل همگروهی با ایران، به شدت پیگیر اخبار تیم ملی کشورمان هستند و هر اتفاقی درون تیم ملی رخ دهد، پوشش می‌دهند. پس از خط خوردن سعید عزت اللهی به دلیل مصدومیت، کریمی هم دومین بازیکنی بود که از جمع شاگردان مرد پرتغالی جدا شد. بر همین اساس، رسانه ویتنامی بونگدا پلاس ویتنام با انتشار گزارشی نوشت: تیم ملی فوتبال ایران در ۲ روز، ۲ هافبک خود را از دست داد و پس از اینکه عزت اللهی به دلیل مصدومیت از فهرست ایران کنار رفت، علی کریمی هم به همین دلیل به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ نمی‌رسد.

این رسانه ادامه داد: تیم ملی فوتبال ایران یکی از شانس‌های قهرمانی در آسیا است، اما کارلوس کی روش به دلیل از دست دادن بازیکنانش رنج می‌برد و این می‌تواند شرایط ایران را برهم بریزد. پس از اینکه عزت اللهی به دلیل مصدومیت جام ملت‌ها را از دست داد، چند ساعت بعد خبر رسید کریمی هم به این مسابقات نمی‌رسد و تنها چند بازیکن جایگزین این ۲ نفر هستند.

البته اشتباه رسانه ویتنامی این بود که درباره توضیح علی کریمی، هافبک استقلال تهران از عکس سرمربی کنونی سپیدرود که در تیم ملی بازی می‌کرد، استفاده کرده است.

کی روش درصدد است با ایران به مرحله نیمه نهایی صعود کند که این موضوع با واکنش تند کارشناسان فوتبالی این کشور همگروه بوده است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha