استیلی: تساوى در زمین حریف نتیجه بدى نیست

استیلی: تساوى در زمین حریف نتیجه بدى نیست

به گزارش سراج24، به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، حمید استیلى با اشاره به بازى تیم ملى امید برابر اردن گفت: بازى بسیار مفید و خوبى را برگزار کردیم که براى شناسایى و رفع نقاط ضعف ما تاثیرگذار بود. در واقع انتظار چنین عملکردى را از تیم اردن نداشتیم و فکر نمى کردیم چنین بازى سختى در پیش داشته باشیم. البته عملکرد داوران اردنى به هیچ وجه خوب نبود، خصوصا در دقایق ابتدایى با تصمیمات یک طرفه تمرکز تیم ما را گرفتند.
مدیر تیم ملی امید همچنین اضافه کرد: ما در دقایق ابتدایى غافلگیر شدیم و روى یک موقعیت ضدحمله از حریف عقب افتادیم اما در ادامه با آرامش و خونسردى بازى را در اختیار گرفتیم و موقعیت هاى زیادى خلق کردیم که البته یک گل به همراه داشت.
استیلى اظهار داشت: اردن تیم بسیار خوبى بود و نسبت به سوریه عملکرد بهترى داشت اما بچه هاى ما کاملا مسلط و برتر از حریف ظاهر شدند.تساوى در زمین حریف نتیجه بدى نیست ولى به اعتقاد من ما شایسته پیروزى بودیم و کاملا برتر از حریف ظاهر شدیم.

مدیر تیم ملی امید در پایان گفت: نتیجه بازى هاى تدارکاتى شناسایى نقاط ضعف است. ما به عمان و سوریه هیچ فرصتى ندادیم اما اردن از ضد حمله برابر تیم ما به گل رسید. قطعا کادر فنى این مسابقه و نقاط ضعف و قوت تیم را به دقت مورد آنالیز قرار مى دهد تا براى حضور در تورنمنت قطر آماده شویم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

ماجرای یک انتخاب در تیم ملی امید حاشیه ساز + فیلم

فرهاد مجیدی روی نیمکت تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha