عضو کارگزاران: روحانی بدون حمایت اصلاح طلبان پیروز انتخابات نمی‌شد

عضو کارگزاران: روحانی بدون حمایت اصلاح طلبان پیروز انتخابات نمی‌شد

به گزارش سراج24، یدالله طاهرنژاد عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اظهارات اخیر محمود واعظی مبنی بر "اینکه ما در سال 96 با گروهی نشسته باشیم و با هم چیزی را به‌ عنوان ائتلاف امضا کرده باشیم  خیر، نه در سال 92 این کار را کرده‌ایم و نه در سال 96" گفت: اظهارات آقای واعظی  نه مورد قبول حامیان  دولت و نه مخالفان او قرار گرفت.

وی با بیان اینکه به برکت گسترش شبکه اجتماعی اطلاعات مردم به قدری  بالا رفته که می‌توانند به راحتی مطالب جدی را از طنز تشخیص دهند، تصریح کرد: من تعجب می‌کنم آقای واعظی چطور بدون توجه به عواقب یک اظهارنظر چنین مطالب خلاف واقعی را بیان می‌کند.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران خاطرنشان کرد:‌ صرف نظر از اینکه آقای روحانی چقدر به تعهدات خود به مردم به ویژه اصلاح‌طلبان در این سالها عمل کرده، آقای رئیس‌جمهور و نزدیکان ایشان از جمله آقای واعظی به خوبی به این موضوع واقف هستند که نه در سال 92 و نه در سال 96 بدون حمایت قاطع اصلاح طلبان قادر به پیروزی در انتخابات نبودند. 

طاهرنژاد گفت: با توجه به اینکه  آقای واعظی بیشتر سال‌های خدمت خود را در وزارت خارجه گذرانده است، آشنایی زیادی با  مناسبات  سیاسی حاکم بر کشور ندارد. 

این فعال اصلاح طلب در پاسخ به این سوال که عدم حضور سخنگو در دولت چقدر در بیان اینگونه اظهار نظرات از سوی دولتمردان موثر بوده؟ گفت: آقای واعظی به عنوان یکی از سران حزب اعتدال و توسعه اظهارنظر سیاسی انجام داده و سخنان ایشان ارتباطی با عملکرد دولت ندارد. به هر حال این اظهارات در نهایت به ضرر دولت و شخص رئیس‌جمهور خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش کاربران فضای مجازی به نامه گلایه‌آمیز وزیر بهداشت به حسن روحانی

"اخلاص"رمز محبوبیت سردار سلیمانی بین مردم است

انتخابات اسفند ماه فرصتی مناسب است تا مردم علف‌های هرز را هرس کنند/ روحانی میز ریاست را دوست دارد و اهل استعفا دادن نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha